Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
την Μαρία την είχα ξαναδεί. είναι ψηλή με βυζάρες 2+ και κωλάρα με ελεύθερο στοματικό.
την Αλεξάνδρα την είδα πρώτη φορά και το πρόγραμμά της - κωλαράκι - μου έκανε το κλικ.
μετά από βόλτα ξαναγύρισα και πήρα το πρόγραμμα των 30 ευρώ - παρτούζα.
ήρθαν στο δώμα, και άρχισαν και οι 2 τα φιλιά στο στήθος μου. η Μαρία ρώτησε για καπότα και της είπα ναι. άρχισε το τρομπόνι με χέρι και όχι τίποτα το ιδιαίτερο, ενώ η Αλεξάνδρα συνέχισε να φιλά το στήθος μου.
της είπα να γυρίσει στα 4 και της τον έχωσα στην μουνάρα της. η κωλάρα της φαινόταν δουλεμένη και σε ερώτησή μου γιατί δεν τη δίνει, μου απάντησε εγώ κάνω πίπα!!! είχε το κεφάλι της κοντά σε ένα πρεβάζι του κρεβατιού και μου είπε να προσέχω να μην χτυπήσει αντί να κουνηθεί λίγο η δαμάλαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία όλη δε την ώρα χασκογελούσε σα χαζή, ενώ η άλλη αμίλητη είχε ξαπλώσει δίπλα.
λέω στην Αλεξάνδρα έλα τώρα εσύ, αλλάζει την καπότα και γυρνάει για γαμήσι κατευθείαν. της ζητάω πίπα και με το ζόρι τον παίρνει για λίγο στο στόμα της και μετά στα 4 και είσοδος στο κωλί της. χωρίς καθόλου συμμετοχή και την άλλη δίπλα να συνεχίζει να χασκογελάει.
τελικό συμπέρασμα άχρηστες και οι δύο. ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
καλύτερα να την έπαιζα να γλίτωνα και τα 30 ευρώ.Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλεξάνδρα
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
1.679
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουνίου, 2014
αντί να κουνηθεί λίγο η δαμάλα !!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Λιωνω !!+1
16 Ιουνίου, 2014
Αφού είναι ζώα ρε...και μετά ρωτάνε,γιατί δεν περνάμε...ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2