Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη μετα από αρκετη αποχη από το αθλημα στα στεκια του αγοραιου ερωτος.Ξεκινημα τσαρκας από Βεργας-Εξηκιου και αρχικη καταθεση στον οροφο της Εξηκιου 18.Κοπελα ηταν η Ελενα μια μαυριδερη,κοντη,μελαχρινη, μπαμπατσικη Αλβανιδα κατά δηλωση της η οποια εκανε φουλ πρόγραμμα.Δεν την ειχα ξαναδει καπου και κατά δηλωση της δουλευει κανα μηνα απ ότι μου ειπε.Τεσπα οι καβλες ηταν πολλες οποτε το 20αρι βγηκε σφαιρα και βουρ για το δωματιο.Δεν αργησε να ερθει μεσα ειπαμε κανα-δυο κουβέντες και μετα αρχισε λιγα προκατ. δηλαδή γλυψιμο στο στηθος μου,κοιλια κλπ πολυ υγρο το γλυψιμο της Γλώσσα .Επαιξε και με τα μπαλακια τα οποια καραμελωσε πολυ καλα ενώ συνεχισε και πιο χαμηλα με την γλωσσα της(γλυφοκωλι για οσους δεν το πιασαν Μεγάλο χαμόγελο ).Πιπα μου πηρε με καποτα κατοπιν δικης μου επιλογης.Η πιπα της καλη το εβαζε μεσα οσο πηγαινε επισης πολυ υγρη και με παραλληλα περασματα από μπαλακια.Στον αγωνα την ξεκινησα ιεραποστολος από μουνι σε καλο κλιμα(φιλια στο στομα δεν επιδιωξα γιατι δεν ηθελα αλλα πιστευω ότι δινει σιγουρα για οποιον θελει και ενδιαφέρεται)και για το τελος πηρα το κωλι της στα τέσσερα.Εισοδος ευκολη σχετικα καθως ειχε κρεμα αρκετη αλλα η αισθηση ηταν αρκετα καλη θα ελεγα.Τελειωσα μες τον πρωκτο της αν και πολυ ηθελα να την χυσω στα βυζια δεν πειραζει άλλη φορα.
Εν κατακλείδι ένα 20αρι που επιασε τοπο.Δεν είναι τοπ μουνι ισως ουτε μετριο αλλα για αυτό που την θες μεσα κανει για μια-δυο τουλάχιστον φορες.Αυτα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού