Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη απόγευμα στις 18.10. Η αλήθεια είναι ότι τις παρτούζες δεν τις προτιμώ , μίας και σπάνια υπάρχει χημεία και απο τους 3. Όταν μάλιστα τις παρτούζες που κάνω με κανονικές μου φίλες τις συγκρίνω με αυτές που κάνω με επαγγελματίες τότε άστα......Εδώ και κάτι μέρες μου είχε καρφωθεί στο μυαλό να κάνω παρτούζα και σήμερα ήταν ιδανική μέρα , ρεπό και μασαζακί πριν με τον φίλο μου τον crazy ivan , χαλαρωμένος και καυλωμένος. Σήμερα δούλευαν η Μαρία που την έχω πάρει πριν κάποιους μήνες με καλές εντυπώσεις και η Αλεξάνδρα . Πρόγραμμα με ακα τσιμπούκι η πρώτη με κώλο η δεύτερη , παρτούζα στα 30 ευρώ. Πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο. Η Μαρία χαμογελαστή και άνετη η Αλεξάνδρα μαζεμένη.Eνα γρήγορο χαμούρεμα στα όρθια και ξαπλώσαμε στο κρεβάτι. H Μαρία άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και στο στήθος , ενώ η Αλεξάνδρα αμίλητη μου χάιδευε τα πόδια μίας και καθόταν εκεί. Στη συνέχεια η Μαρία πήρε μωρομάντηλο και με σκούπισε σχολαστικά. Ξεκίνησε πίπα η οποία ήταν καλή. Με το χέρι μου τράβηξα την Αλεξάνδρα και την έφερα γονατιστή πάνω απο το κεφάλι μου και της έγλυφα το μουνί ενώ αυτή με χάιδευε στο στήθος. Πέρασμα προφυλακτικού , γυρίζω την Μαρία σε στάση 69 και έγλυφα τόσο το μουνί όσο και κωλοτρυπήδι της με την διαφορά ότι πίπα μου έπαιρνε η Αλεξάνδρα και η Μαρία μου χάιδευε τα αρχίδια. Πρώτη στάση έφερα την Αλεξάνδρα απο πάνω μου , σχεδόν καμία συμμετοχή απο μεριά της και αμίλητη , ευτυχώς που ήταν και η Μαρία μέσα που πέταγε και καμιά ατάκα αλλά αναλάμβανε και πρωτοβουλίες. Είχε πιάσει την Αλεξάνδρα απο τα κωλομάγουλα της με τα χέρια της και υποβοηθούσε στον ρυθμό που είχα δώσει στο γαμήσι. Αλλαγή στάσης έστησα την Αλεξάνδρα στα τέσσερα για να την πάρω απο κώλο , η Μαρία γονατιστή δίπλα μου, μου έδινε φιλιά και εγώ έπαιζα με το μουνάκι της. Η Αλεξάνδρα έβαλε λίγη κρέμα στην κωλοτρυπίδα της και η Μαρία έπιασε τον πούτσο μου και πήγε να τον βάλει στον κώλο της Αλεξάνδρας , δυσκολευόταν και έτσι επιχείρησα να τον βάλω εγώ ενώ η Μαρία της είχε ανοίξει τα κωλομέρια. Έκανα δυο τρείς προσπάθειες αλλά έμπαινε το κεφαλάκι και η κοπέλα τραβιόταν γιατί πονούσε. Έφαγα ένα ξενέρωμα και είπα στην Μαρία να αλλάξουμε καπότα να γαμήσω αυτήν στα τέσσερα για να έχω και θέα την κωλάρα της. Μού είπε ότι δεν έχουν άλλο προφυλακτικό και ότι πλήρωσα για την μία.....Της απάντησα τι για την μία, παρτούζα σας πήρα και η απάντηση ήταν ότι παρτούζα είναι που πέρασαν και οι δύο στο δωμάτιο... Της είπα ότι δεν μπορώ να γαμήσω την Αλεξάνδρα και ότι πρέπει να τελειώσω , και σηκώθηκα και έφερα μιά δική μου καπότα , δεν επέμενε και στήθηκε στα τέσσερα. Να σημειώσω ότι σε όλη την συζήτηση η Αλεξάνδρα καθόταν αμέτοχη. Μού έβγαλε την καπότα με σκούπισε πάλι με μωρομάντηλο και μου ξαναπήρε πίπα μίας και στην διάρκεια της συζήτησης μου είχε ψιλοπέσει. Πέρασμα προφυλακτικού και άρχισα να την γαμάω πισωκολλητά , πολύ καλό στήσιμο και άντεχε τα δυνατά σφυροκοπήματα μου. Η Αλεξάνδρα γονατιστή δίπλα μου με χάιδευε στην πλάτη και στα κωλομέρια μου. Όταν ήταν να τελειώσω της έβαλα να ξαπλώσου ανάσκελα έβγαλα την καπότα και έχυσα στα βυζιά τους με την μερίδα του λέοντος να πηγαίνει στις βυζάρες της Μαρίας. Η Αλεξάνδρα σηκώθηκε να πλυθεί στον νιπτήρα ενώ η Μαρία μου ζήτησε να την σκουπίσω με μωρομάντηλο. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο απο τέταρτο και την συνεδρία την έσωσε η Μαρία . Καλό είναι να συνεννοούμαστε απο την αρχή ότι γαμάμε ή δεν γαμάμε και τις δύο κοπέλες για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Η Αλεξάνδρα ήταν πολύ χαμηλών τόνων και αμέτοχη, ενώ έχει πρόγραμμα με πρωκτικό και δεν μπορείς να την γαμήσεις , μου θύμισε το ανεπανάληπτο δίδυμο Εμμυ/Ανναμαρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλεξάνδρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.158
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2014
"ενώ έχει πρόγραμμα με πρωκτικό και δεν μπορείς να την γαμήσεις , μου θύμισε το ανεπανάληπτο δίδυμο Εμμυ/Ανναμαρία". Γλώσσα
13 Ιουνίου, 2014
"Όταν μάλιστα τις παρτούζες που κάνω με κανονικές μου φίλες τις συγκρίνω με αυτές που κάνω με επαγγελματίες τότε άστα"

respect γιατί καταφέρνεις και κάνεις παρτούζες και έξω , αλλά και γιατί τις γάμησες αρκετά καλά και αυτές

+1
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2