Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την αννα την ειχα πετυχει και σε αλλο μαγαζι στην φυλης και λογο της αρκετα γλυκιας φατσουλας της ηθελα καποια στιγμη να την δοκιμασω,ετσι την πετυχα στο συγκεκριμενο δελο.
Η αννα ειναι απο Πολωνια γυρω στα 23-24 ωραιο κορμι αδυνατη με μικρα 2αρια βυζακια στητα,μαυρισμενη με καρρε μαλλι και ωραια αδυνατα ποδια.
Αναμονη στο δωματια ουτε 5 λεπτα και εμφανιση της νεαρας οπου ξεκινησε με φιλια στο στηθος και σιγα σιγα κατεβηκε στο σωστο σημειο και αφου με ρωτησε για σκουφο τον φορεσε και αρχισε μια καλουτσικη πιπα αλλα αρκετα χλιαρη.
Της ειπα να ανεβει απο πανω οπως και το εκανε και την ξεκινησα με χαλαρο ρυθμο και επιταχυνα στην συνεχεια αυτο που δεν μου αρεσε ηταν οτι ειχε κλειστα τα ματια της σχεδον συνεχεια,για γλωσσοφιλα ουτε λογος.
Αλλαγη στασης εγω απο πανω και τα πατουσακια της (αρκετα ωραια) στους ωμους μου και μετα στο στηθος μου οπου λογο της μεγαλης καβλας μου κατεθεσα αρκετα γρηγορα.
Social time για λιγο και μετα αποχωριση απο το δωματιο.
Δυστηχως δεν ηταν αυτο που περιμενα την ηθελα αρκετα πιο ζεστη και πιο τσαχπινα, κριμα η ομορφια της Λύπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
juko
Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού