Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
...παρατηρώ ότι η διέγερση γίνεται ολοένα και πιο δύσκολη για μένα, και έτσι αναγκάζομαι να ψάχνω περισσότερο και πιο περιέργα πράγματα για τον πολυπόθητο στόχο.
η νυχτερινή ανίχνευτική περιήγηση κατέληξε στο προσφιλές μου παρακμιακό σπιτάκι , στο οποίο βρήκα μια αρκετά ώριμη γυναίκα , μελαγχροινή με προεξέχουσα λιπώδη κοιλιακή περιφέρεια , κανονικό σώμα και κάπως ινδιάνικα χαρακτηριστικά προσωπείου.
η αλήθεια είναι ότι δεν μπόρεσα να βρώ κάτι πιο παράξενο , και έτσι πόνταρα το δεκάρικό μου.
η γυναίκα ήρθε και την υποδέχτηκα μ'ένα χαμόγελο το οποίο μου ανταπέδωσε.
αφαίρεσε όλα της τα ιμάτια , αποκαλύπτωντας ένα γυμνό θηλυκό σαρκίο, το οποίο κάτι μου έλεγε, ότι θα είχε μεγάλη δεκτικότητα και συμμετοχή στην παράτριψη και έτσι αφαίρεσα και γώ το μποξεράκι μου με ήπια αδημονία.
με κάβάλησε , με το αιδοίο της να αγγίζει το πέος μου και άρχισε να με λείχει τραχηλικά και να
θωπεύει το δασύτριχο στήθος μου , στις οποίες περιποιήσεις της ανταπέδιδα φιλώντας τους ώμους της , με τους μηρούς μου έφερνα το σαρκίο της πιο κοντά μου και τα χέρια μου αισθάνονταν τους μαστούς της.
κατέβαινε σταδιακά πιο κάτω , μέχρι που επικέντρωθηκε στην γεννητική μου περιοχή.
φυσικά της είπα να μην προσθέσει ελαστικό περίβλημα για να αυξήσω τον ερεθισμό και εκείνη επικεντρώθηκε στο τοτέμ της , στο οποίο προσέφερε λειχικές θυσίες και σιελικά θυμιάματα, εξονυχιστικά στους βουβωνικούς πόρους στο περίνεο , στο όσχεο στη βάλανο , στον αυχένα και σε όλο το πέος.
για πολλή ώρα εναπόθετε σίελο στο τεντωμένο πέος μου , και θέλησε να προχωρήσουμε στην συνουσία , αλλά της είπα να επιμείνει κι'άλλο το οποίο δέχτηκε με μένα να αναστενάζω απο απόλαυση με το πρόσωπό μου και το πέος μου να κοιτάνε το ταβάνι!
της ανταπέδωσα την γεννητική περοποίηση χώνοντας την μουσούδα μου στο ιδρωμένο αιδοίο της και κείνη να μου πιάνει τα χέρια , να με σφίγγει με τα πόδια πιο μέσα της και να βγάζει ψεύτο-ημιαληθινούς μυκηθμούς.
στη συνέχεια σφίνωσα το πέος μου δύο cm πάνω απο την πρωκτική οπή , στον κόλπο της και άρχισα να την σπρώχνω δυνατά , κάνωντας να τρίζει το ερείπιο που έχουν για κρεβάτι, κλιμακώνοντας αύξανα τους ρυθμούς και κείνη με έσφιγγε με τα χέρια της μέχρι που δεν άντεξα άλλο και απέβαλα λίγο σπέρμα μετά απο έναν καλό οργασμό...
βγήκα απο το μπουρδέλο ανακουφισμένος και περπατούσα αργά νιώθωντας ένα όμορφο αίσθημα "πληρότητας"
απολαμβάνοντας σε κάθε βήμα ,το αμιγές μίγμα μετασυνουσικών ευφοριστικών οπιοειδών που είχε πλημμυρίσει τον εγκέφαλό μου , χωρίς ίχνος δυσφορίας απο πιθανή μελλοντική ενόχληση μου απ'την κάτοχο του σώματος της οποίας είχα μόλις είχα χρησιμοποιήσει...
εγωιστική πληρότητα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2014
Πραγματικο διαμαντι. Εκπληκτικη περιγραφη. Απο τις καλυτερες σας!!! +1 ( 1/1 ).
07 Ιουνίου, 2014
Θεος Υποκλινομε Κουλ
07 Ιουνίου, 2014
μπλιαχ .. σιχάθηκα
07 Ιουνίου, 2014
thnx guys ! Χαμόγελο
07 Ιουνίου, 2014
"...παρατηρώ ότι η διέγερση γίνεται ολοένα και πιο δύσκολη για μένα..."

Η εξομολόγηση ενός καμμένου.
07 Ιουνίου, 2014
Αδερφέ χάνεσαι.+1000!!

07 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

χαχαχαχα τοτεμ λεει
σ ωραιοςςςςςςς
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7