Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την αποτυχημένη απόπειρα για καλοπέραση με τη Βαλέρια, στο ημίχρονο του αγώνα στο ΟΑΚΑ κατευθύνθηκα στο συγκεκριμένο οίκημα, όπου όλες οι γνώμες συναγωνιστών συνέκκλιναν ότι δουλεύει μια κοπέλα εγγύηση για την απόλαυσή μας και που τιμάει τα πορνοευρώ μας. Ο λόγος για τη Χριστίνα, την επονομαζόμενη και Καζακαστανή. Ασιατικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο, μαύρα μαλλιά μέχρι τους ώμους, γλυκό πρόσωπο και μες στο χαμόγελο, ενισχυμένο στήθος 2άρι και ωραίο κορμί. Δεν χρειαζόμουν κάτι παραπάνω και έτσι εισήλθα με συνοπτικές διαδικασίες στο δωμάτιο...Πολύ καθαρό και όμορφο και μου έκανε εντύπωση πόσο μαλακό κρεβάτι διαθέτει....

Δεν άργησε να έρθει η Χριστίνα κοντά μου και αμέσως δημιούργησε οικειότητα και όμορφο κλίμα με τα πειράγματά της, το χαμόγελό της και αμέσως άρχισε να μου τρίβεται, να με χαιδεύει και να με κοιτάει με τα μάτια της...η άτιμη κατάφερε να με ερεθίσει πριν ακόμα καλά καλά με ακουμπήσει....Πολλά φιλιά και ρουφήγματα μέχρι να φτάσει στο πέος μου όπου αφού πέρεασε προφυλακτικό έπεσε με μανία πάνω του και ξεκίνησε την περιποίησή του. Καλό σε ρυθμό, γρήγορο και αργό όποτε χρειαζόταν και με μπόλικες ματιές...τη γύρω περιοχή δεν την περιποιήθηκε...

Λόγω και της προηγούμενης αποτυχημένης απόπειρας, ένιωθα ιδαίτερα φορτσάτος περάσαμε κατευθείαν στο "ψητό", πολύ καθαρό και όμορφο το αιδοίο της και ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό. Και δυστυχώς και εκεί τελειώσαμε καθώς την απόλαυσα τόσο πολύ έτσι όπως με κοίταζε, μου μίλαγε πρόστυχα συνέχεια ενω και από τον καθρέφτη κοιτιόμασταν και ήταν ακόμα πιο διεγερτικό....Αναμενόμενο με τέτοια συμπεριφορά και πάθος να μην αντέξω για πολύ και μετά από λίγο κατέθεσα μέσα της τους χυμούς μου και με αξιοσημείωτο ότι δε βιάστηκε να με απωθήσει αλλά με κράτησε μέχρι να με στραγγίξει....

Η Χριστίνα είναι γλυκύτατη, είναι όμορφη, μπορεί να κάνει απλό πρόγραμμα αλλά το κάνει τόσο καλά που δε σε νοιάζει στην τελική... Πέρασα πολύ όμορφα, χαλάρωσα και σίγουρα θα την ξανατιμήσω...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιουνίου, 2014
Σήκωσε το το γ......ο δεν μπορώ δεν μπορώ να περιμένω Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ! + 1
06 Ιουνίου, 2014
Το Χριστινακι κανει και καλο αρχιδογλυψημο....Έρωτας
06 Ιουνίου, 2014
Κανει φοβερο καραμελωμα και απορω πως και δεν ασχοληθηκε με την γυρω περιοχη σου...μηπως πηγες πολύ τριχωτος?
10 Νοεμβρίου, 2014
2η απογευματινή? Μπορεί να μου πείτε τι ώρα περίπου είναι?
Α
αεκαρα
02 Οκτωβρίου, 2015
παιδια ειχα περασει παλια πανω απο 10 φορες μαζι της, η ενεργεια της ηταν απιστευτο πραγμα! εχει τις πιο πολλες κριτικες απο ολες!καμια δεν αντεχει πανω απο χρονο στην φυλης, αυτη εκανε πολλα χρονια καριερα.Και αυτο διχνει οτι το κανει συνηδητα το επαγγελμα και της αρεσει,υπαρχουν και κατι τετοιες σπανιες περιπτωσεις!!!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5