Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 66 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μονικα.
Ρωσσιδα Μιλφ με μακρυ μαυρο μαλλι (το πιανει κ κοτσο απο πισω),ψηλη,φορουσε ενα διχτυωτο με εσωρουχα απο μεσα,μεσαια χορταστικα βυζια με σκουρες καφε καυλωμενες ρωγες,προσωπο μετριο κ σκυλε κ αποδεκτο κωλο.

Πηρα προγραμμα στα 30 ευρω.

Δωματιο καθαρο κ κομπλε,με χαρτι,νιπτηρα,σαπουνι,μωρομαντηλα κ κλιματιστικο σε λειτουργια.

Πιπα:αψογη με επικεντρο τις αρχιδομπαλες,εγλυψε περιμετρικα ολη την περιοχη,εγλυψε τον κορμο,επαιξε με το πουτσο κ τα αρχιδια τιμια κ μερακλιδικα...μοναδικο μειον,εκατσε κατω χαμηλα στα ποδια μου,οποτε δεν ειχα ταυτοχρονη προσβαση να χαΐδευω των κωλο της κ τα καυλωμενα της βυζια.Μολις μου περασε το λαστιχο επιδοθηκε σε μια αυστηρα επαγγελματικη πιπα ολιγολεπτη κ τυπικη...

Σεξ:Δυο στασεις: Ιεραποστολικο κ πισωκωλλητο με ελευθερα πιασηματα κ Ελευθερα φιλια στα βυζια της,με αφησε να ρουφηξω τις καυλωμενες της ρωγες.Γλωσσοφιλα δεν ειχαμε,μονο εντονο eye contact που λενε κ στο χωριο μου,,,τελειωσα πισοκωλλητα μετα απο δικη της παροτρυνση να την χυσω εντονα κ ρυθμικα...μου αφαιρεσαι καποτα,μιλησαμε λιγο κ επεσε η αυλαια.
Γενικα οι κινησεις της κ η συμπεριφορα της στο Σεξ ειναι αυστηρα υπολογισμενες κ επαγγελματικες,χωρις περιθωριο αυθορμητισμου.Κ αυτο περναει αμεσως στον πελατη.

Συμπερασματικα,ειναι μια τιμια καταθεση με πολυ καλη προσφερομενη πιπα.
Κατα τα αλλα-εαν εξαιρεσω οτι δεν δυσανασχετει πουθενα κ ειναι ευχαριστη κ ευγενικη-ειναι μια τυπικη καταθεση κ τιποτα παραπανω.Δεν εχει αυτο το ''κατι'' για να σε ''τραβηξει'' να πας ξανα κ ξανα..ειδικα για μας που κανουμε παραπανω χιλιομετρα για να δοκιμασουμε νεο αιμα.
Δεν θελω να ειμαι αδικος με την κοπελα,ειναι γενικα οκ κ επαγγελματιας.Αλλα απο την αλλη,θα πρεπει να ειμαι κ ειλικρινης απεναντι σ αυτους που με διαβαζουν.Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.098
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2014
+1,εννοείται...Κουλ
03 Ιουνίου, 2014
ξεροχυνω με μυστη μπιλυ13,Έρωτας
03 Ιουνίου, 2014
Κάποιος ηλίθιος σου έβαλε -1...Μαλακία
03 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μπιλυ ειναι ενας με δυο ατομα που καθε φορα που ανεβαζω κριτικη με μαυριζουν...αν μπορουν,ας γραψουν αυτοι καλυτερες κριτικες...αλλα δεν μπορουν κ παραμενουν στην ανυπαρξια...ας πιουν ξυδι.Κατσικογάμης
03 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το πιθανότερο να μην έχουνε γράψει ποτέ τους κριτική Money Mouth
Σωστός ! Κουλ
Ωραία περιγραφή Χαμόγελο
+1 φυσικά από μένα(4/6)
yorkie.
03 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

θενκς μαν.Χαμόγελο
04 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτοί που σου έβαλαν -1...κάνουν ακά 69 με τραβέλι...και τους τον φοράνε ακά πρωκτικό πάκια...Γλώσσα
04 Ιουνίου, 2014
+1 φιλε η Μονικα ειναι η αγαπημενη μου milf , εχω βγαλει τρελα γουστα μαζι της οταν ηταν Θεσσαλονικη .
04 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ scorpiosstelios,θενκς ναι απο οτι διαβαζω ηταν στα τριδυμα πανω Σαλονικα
@μπιλυ ΄΄κλαιω΄΄...Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
05 Ιουνίου, 2014
Για την αναλυτική κριτική σου, έχεις +1(8/11) και από μένα φίλε dimmits!
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2