Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή βραδινή επίσκεψη στα βιαστικά, μιας που ήμουν περαστικός και δεν είχα πολύ χρόνο. Η κοπέλα λέγεται Τζούλια και είναι απο Βουλγαρία. Είναι σχετικά εύσωμη, με πολύ μεγάλο στήθος αλλά αρκετά πλαδαρό, όπως και όλο της το σώμα που είναι αρκετά χαλαρό, και σχετική κοιλίτσα. Έχει καστανοκόκκινα μαλλιά, σκουλαρίκι στη μύτη, και κάπως μαυριδερή προς το γύφτικο θα έλεγα. Είχα όρεξη σήμερα για κάτι διαφορετικό, ίσως κάποιο μιλφ αλλά τελικά αποφάσισα να περάσω εκεί. Η τσατσά τόνισε οτι προσφέρει και ισπανικό. Η κοπέλλα ήρθε στο δωμάτιο σε 5 λεπτά περίπου. Είναι αρκετά ομιλητική και ευγενική αλλά αυτό δε φτάνει. Μου είπε οτι είναι 23 χρονών, αλλά δε το πιστεύω. 33 ίσως αλλά 23 με τίποτα... Αφού γδύθηκε της είπα να φιλίσω λίγο το στήθος της, αλλά με σταμάτησε λέγοντας αν θέλεις κάντο, αλλά εδώ ακουμπάει ο καθένας και δεν είναι οτι καλύτερο. Για εσένα το λέω για να μη κολήσεις κάτι στο στόμα... Σκέφτικα οτι έχει δίκιο και συνεχίσαμε. Στη πίπα είναι πραγματικά καλή. Όμως όταν της ζήτησα ισπανικό ξενέρωσα. Προσέχετε όσοι την επιλέξεται μόνο για το ισπανικό μην παρασυρθείτε. Ήρθε απο πάνω,ακούμπησε το στήθος στο εργαλείο και μου λέει κράτα τα εσύ επάνω. Αυτή απλώς κουνιόταν λίγο!!!! Αφού έφαγα το ξενέρωμα της λέω ανέβα απο πάνω. Εκεί είχε καλή συμμετοχή, αλλά το μουνί πολύ χαλαρό. Τη γύρισα σε κανονική στάση όπου και τελείωσα. Στο δυνατό δεν έφερε καμμία αντίρρηση, ενώ αξίζει να βλέπει κανείς της βυζάρες που πάλλονται στο σφυροκόπημα! Έκανε κάποιους σχετικούς αναστεναγμούς, μαλλον ψεύτικους. Στο τέλος έκατσε για κάνα δυο λεπτά γα κουβεντούλα (στο τομέα αυτό είναι πολύ καλή είπαμε). Μου είπε οτι απο αύριο θα δουλέυει κάθε μέρα απο τις 10 το πρωί, μέχρι το βράδυ. Σίγουρα δεν έκλαψα το 20άρι, αλλά δε νομίζω οτι αξίζει για δέυτερη φορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2008
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού