Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Ορόρα είχα ακούσει θετικά σχόλια από φίλους συναγωνιστές και την είχα τσεκάρει κάποιες φορές σε random μπουρδελιακές τσάρκες. Είναι κοντούλα, με μακριά σπαστά μαλλιά, γλυκό πρόσωπο, μεγάλο 3άρι στήθος φυσικό, ωραίο κορμάκι και πεταχτό και λαχταριστό κωλαράκι και ωραία πόδια. Σου βγάζει κάτι μεταξύ άβγαλτης λολίτας και ξαναμμένης έφηβης...Στο ημίχρονο του αγώνα του ΠΑΟ, μιας και ήμουν σε παρακείμενη καφετέρια πήγα να δω αν δουλεύει και για καλή μου τύχη ήταν εκεί...Πληρώνω το εισιτήριο στην κάπως ειρωνική τσατσά και μπαίνω στο δωμάτιο που όπως και εγώ αλλά και άλλοι συναγωνιστές έχουν αναφέρει, είναι από τα καλύτερα στην Φυλής.

Δεν άργησε να έρθει η Ορόρα, σύντομο social για τα ονόματά μας, και από την ξέρω και άρχισε ένα υποτυπώδες sex show με λίγο χορό, να χτυπάει τον κώλο της και να με κοιτάει με νόημα...Της έβγαλα τα άσπρα εσώρουχα και αφού για αρκετά λεπτά ασχολήθηκα με το υπέροχο στήθος της, δεν μπόρεσα να αντισταθώ στο πεντακάθαρο και όμορφο αιδοίο της. Τυπική ανταπόκριση, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο, πιο πολύ το έκανα για μένα για να φτιαχτώ. Σειρά είχε η δική της περιποίηση, με φίλησε περιμετρικά στο κορμί μου και μόλις βεβαιώθηκε ότι είχα φουλ στύση, μου πέρασε προφυλακτικό. Δεν περιποιήθηκε τη γύρω περιοχή και το στοματικό της ήταν μονότονο σε ρυθμό, αλλά έκανε φιλότιμες προσπάθειες για βαθιές διεισδύσεις και έμενε για λίγο στη βάση του...

Ξεκίνημα me cowgirl σε ήπιους ρυθμούς και αρκετά έντονα βογγητά από μέρους της, πλήρως ξενερωτικά, αλλά το καλό είναι ότι με άκουσε και το περιόρισε. Καλή εφαρμογή και αίσθηση και μείναμε σε αυτή τη στάση για κάμποσο, μέχρι να τη γυρίσω ιεραποστολικά για αρκετά ανεβασμένους ρυθμούς με τα ποδαράκια της ενωμένα πότε μπροστά στο πρόσωπό μου, πότε στο στήθος μου ακουμπισμένα και κείνη να αναστενάζει συνεχόμενα. Φάνηκε να ψιλοδυσανασχετεί όταν οι ρυθμοί ανέβηκαν αρκετά και το κατάλαβα από το ύφος της. Τελευταία στάση στα 4, με πολύ καλό στήσιμο από την κορασίδα, με τα πατουσάκια της κάτω από τα@@ μου, και με τουρλωμένο το κωλαράκι της. Βλεπόμασταν μέσω του καθρέφτη και το θέαμα λειτούργησε διεγερτικά και μετά από λίγα λεπτά και αφού προηγήθηκε σφυροκόπημα έντονο για να μη μου φύγει μακριά μου, κατέθεσα μέσα της τους χυμούς μου με ικανοποίηση...

Συμπερασματικά μια καλή, τυπική κατάθεση για το απαραίτητο ξαλάφρωμα, χωρίς πολλές απαιτήσεις, έδειξε ότι το "πολεμάει", παρόλο που ψιλοάργησα να τελειώσω, δε δυσανασχέτησε, ενώ και σε κάποια φάση που πήγε να μου πέσει, με φιλότιμο μου ξανάκανε στοματικό. Αν περιορίσει και τα ψεύτικα βογγητά και να είναι παραπάνω δεκτική όταν οι ρυθμοί ανεβαίνουν, πιστεύω θα προσεγγίζει το πολύ καλό....

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Ορόρα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού