Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα είναι μια νεαρή Ρουμάνα με μοντελέ σώμα. Ύψος γύρω στο 1.75 που σε συνδυασμό με το λεπτό σώμα και τα τακούνια φαίνεται πολύ ψηλή. Όμορφο πρόσωπο με έντονο μακιγιάζ και σκούρα καστανά μαλλιά πιασμένα κώτσο.
Στήθος μικρό και μέτρια στητό, γι'αυτό και δεν αφαιρεί τελείως το στηθόδεσμο. Μικρό και όμορφο κωλαράκι αλλά χωρίς "όγκο".
Εγώ την πέτυχα καθαρή και μάλλον προς το σιχασιάρα (δεν έβγαζε τα τσόκαρα γιατί "το πάτωμα είναι βρώμικο").
Στο δωμάτιο είναι λίγο έπιπλο, αλλά έκανε αυτά που της έλεγα χωρίς να δυσανασχετεί.
Δεν ενθουσιάστηκα κιόλας, αλλά όπως και να 'χει πηδάς μοντελάκι στο 10άρικο... ...μην έχεις και τρελές απαιτήσεις...

Δεν μου εμφάνισε τα προβλήματα των προηγούμενων παιδιών. Λογική ποσότητα κρέμας με καλή αίσθηση και χωρίς περίεργες μυρωδιές.
Μάλλον δεν θα ξαναμπώ εκτός κι αν δεν βρίσκω κάτι καλύτερο στην βόλτα μου... Μια φορά για να έχω και αυτό το σώμα στο βιογραφικό μου δηλαδη....Κουλ

Δεν με ενόχλησε η τσατσά από άποψη χρόνου, αλλά κοντά στο δεκάλεπτο η κοπέλα έγινε πιο βιαστική. Ο βαθμός στο πάρκιν είναι λόγω μετρό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Φ45
Μέγας
Εγγραφή:
16 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.146
Πόντοι:
4.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού