Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Συναγωνιστές γράφω αυτή τη κριτική μόνο και μόνο μπας και σώσω κανένα παντρεμένο η δεσμευμένο
για αυτό και ο τίτλος.Παρασκευή μεσημέρι επίσκεψη στην γνωστή μαρία την αλβανή. Λίγο κόσμο στο
σαλόνι και αναμονή.Μετά από λίγο εμφανίζεται η μαρία τίγκα βαμένη και χτενισμένη.Μου έκανε
κλίκ και είπα να περάσω.Στα του σεξ τίποτα ιδιαίτερο αλλά οχι και άσχημα.Μπαίνοντας στο δωμάτιο
με πλάκωσε σε κάτι φιλιά στο στήθος και όχι μόνο.Τέλος πάντον μετά απο την όλη μάχη τελείωσα
και ετοιμάστηκα να φύγω.Να πω οτι το δωμάτιο όπως τα περισσότερα ειχε χαμηλό φωτισμό και γιατί
το λέω αυτό γιατί ρε μάγκες πηγαίνοντας σπίτι και βγάζοντας το πουκάμισο λόγο ζέστης ήμουν
γεμάτος κραγιόν στο στήθος το οποίο είχε λερώσει και το πουκάμισο και δεν είχα προσέξει τίποτα
λόγο χαμηλού φωτισμού.Και καλά εγώ δεν το πρόσεξα αυτή η πουτάνα δεν έπρεπε να το προσέξει και
να μου το πεί αφού απο τι κατάλαβα απο τα σημάδια ήταν τόσο έντονα που μόλις είχε βαφτέί.Τέλος
πάντον για αυτό μάγκες προσοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
633
Πόντοι:
251
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Μαΐου, 2014
Καλά μαλάκας είσαι...; Η κορασίδα φταίει,ή εσύ που πήγες στο μπορδέλο....Γερο-μύστης
28 Μαΐου, 2014
Αδερφε το μονο που καταλαβα απο την κριτικη σου ειναι οτι εισαι παντρεμενος και χεστηκες επανω σου απο τα σημαδια του κραγιον. Απο κει και περα βαζεις παντου 3 λες και σου φταει το μπουρδελο......Μαλακία
28 Μαΐου, 2014
ναι ρε φιλαρακι κατι τετοια ξετσιπωτα κανουν ολες. Η αλλη η παρταλω ειχε φορεσει κολωνια... και μετα μυριζα και εγω γυναικεια κολωνια... άρωμα- μεικ απ, που να το περιμενες αυτο από πουτάνα ... απαπα μακρια, καλα που προειδοποιησες τον κοσμο...
28 Μαΐου, 2014
Πρέπει να έπεσε ΜΕΓΑΛΗ παντόφλα από την γυναίκα.... Έχεις καλό δικηγόρο τουλάχιστον ; Μεγάλο χαμόγελο
28 Μαΐου, 2014
''κλαιω'' με σχολιασμο μπιλυ13.....Μεγάλο χαμόγελο
28 Μαΐου, 2014
την ωρα που εγραφα , διαβασα τι εγραψε ο μπιλυ ... ε μη τα επαναλαβω Χαμόγελο Γερο-μύστης
29 Μαΐου, 2014
δεν επρεπε να πας φυλης..εκει Αγιας Αννης,Ορφεως,Μαρκονι εχει κατι παληκαρια μεσ'το γρασσο..ουτε αρωματα,ουτε κραγιονια...Χαμόγελο
29 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@dimmits...@sanexxx69 ... 2 στους 12 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
Αυτό τα λέει,όλα...Γλώσσα
31 Μαΐου, 2014
Ρε φιλαράκι διάβασα τον τίτλο και νόμιζα πως παίζει κάποια αρρώστια..
Σιγά ρε ηρέμησε...
Να σ δώσω 1 συμβουλή παίρνε αλλαξιά μαζί σ!!!
και όλα θα είναι ρολόι!!
12 Ιουνίου, 2014
Οι παντοφλακηδες στους οποίους ανήκα κ εγω δυστυχώςΚεφάλι σε τοίχο!ας προσέχουν μόνοι τους οι υπόλοιποι γουστάρουμε να ειναι φτιαγμενες οι κοπέλες Χαμόγελο
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10