Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Μαρια...εμενα μου συστηθηκε μεσα στο δωματιο με αλλο ονομα...δεν ξερω γιατι το εκανε,αλλα ειναι η ιδια κοπελα που γραφει κ ο gl.

Busty σωματοτυπος,μετριο προσωπο,ξανθο μαλλι πιασμενο,ωραια κωλαρα -που την τονιζε το μαυρο στρινγκ,βυζακι μικρο,ιδιαιτερα σφριγυλο με καυλωμενη καφε ρωγα καγκελο,ξυρισμενο μουνακι..εμφανισιακα ειναι μια κοπελα της διπλανης πορτας,δεν σε εξιταρει ιδιαιτερα....επισης εχει ενα μικρο τατου πισω κοντα ομωπλατη...
Αδιαφορο σαλοναρισμα,περασε απλα μπροστα μου οταν την φωναξε η μεσηλιξ τσατσα...το παρεβλεψα αυτο κ πληρωσα 40 για 69 γλυψιμο.Κοσμος δεν υπηρχε κανεις οταν πηγα.

Δωματιο καθαρο,με αναμμενο κλιματιστικο,καθαρα σεντονια,κρεμαστρα καρφωτη στον τοιχο,νιπτηρα,παντοφλες μαυρες,σαπουνι κ χαρτι κουζινας...κομπλε δωματιο,δεν του λειπει τιποτα.

Η Μαρια ηρθε μεσα, εβγαλε οτι φορουσε κ χωρις κανενα προκαταρκτικο περασε καποτα στην ημισηκωμενη μου πουτσα...Money Mouth
παρολο που της εδειξα τη διαθεση οτι ηθελα να ''παιξω'' λιγο μαζι της,με χαΐδακια κ γλυψιματακια,αυτη το προσπερασε,μου ειπε να ξαπλωσω ανασκελα καλα κ εσκυψε για πιπα...(1 Φαουλ)...δεν μπορεσα να χαρω το σωματακι της....
την Γυριζω για σταση 69 κ εδω ερχεται το γελιο...δεν ΣΤΗΘΗΚΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ για 69 αλλα με ενα περιεργο τροπο διπλωσε το ενα της ποδι,μην αφηνοντας μου καλη προσβαση να γλυψω το μουνακι της..δηλ. τα ποδια της δεν ανοιγαν καλα-καλα για να εχω ανετη προσβαση....πουτανα που δεν ανοιγει τα ποδια της καλα για να υποστει γλυψιμο-πρωτη φορα μου τυχαινει....(2 φαουλ)

η πιπα της αδιαφορη,εγλυψε μονο κορμο,ουτε μπαλες ουτε τιποτα κ δεν ενιωσα καν οτι με γλυφει....ημουν καθαρος,ειχε προηγηθει ντους κ ειχα ξυριστει κιολας...στραφι ολα...(3 Φ)
Το μουνακι της δεν μυριζε ασχημα,αλλα ουτε ειχε την φρεσκαδα καθαριοτητας...απλα μυριζε μωρομαντιλο..

Στο θεμα του Σεξ:πρωτη σταση αυτη απο πανω(cow girl),οπου με κλειδωσε επιτηδες με τα ποδια της,ενω παραλληλα με πιεζε με τα χερια της υποβαστωμενη πανω στο στηθος μου, μην αφηνοντας ελευθερα να παλινδρομησω οπως ηθελα...στην σταση cow-girl το σωμα της ηταν απομακρυσμενο σε γωνια 90 μοιρων καθετο προς εμενα...(4 Φαουλ)
Στο ιεραποστολικο ευτηχως στηθηκε καλα,αλλα ηταν πληρως αμετοχη-κοινως ΚΟΜΟΔΙΝΟ....(5 Φαουλ)
Το ιδιο κ στο πισωκολλητο...αμετοχη,ουτε λαλια εβγαλε,απλα εκει στηθηκε τιμια ...οταν πηγα να της χαΐδεψω επιφανειακα το μουνακι της (δεν ειχα σκοπο να την δαχτυλωσω) μου αρπαξε το χερι αποτομα κ το απομακρυνε...εκανα φοκους για να χυσω κ μετα απο καποιες παλινδρομησεις τα καταφερα...εκατσα μεσα της καποια δευτερολεπτα να στραγγιξω,αμεσως σηκωθηκε,με αποχαιρετισε κ εφυγε...ΘυμόςΘυμός

Στην πουτανα πουτανιες δεν χωρανε,,,,Ακυρο απο μενα...χαμενο 40 αρι....να πω οτι τουλαχιστον ευχαριστηθηκα γλυψιμο σε μουνακι, χαλαλι θα ητανε..ουτε καν αυτο...δεν θεωρω οτι μου φερθηκε επαγγελματικα,διεκρινα απο τις κινησεις οτι ηταν βιαστικη-παρολο που δεν περιμενε κοσμος στο σαλονι-... ηταν αμετοχη,αγευστη κ λειτουργησε καθαρα ψυχρα στην εκτελεση των στασεων...εαν θελετε την γνωμη μου ηρθε να κανει αρπαχτη κ να φυγει...δεν την πολυενδιαφερει μαλλον.Ουτε κ μενα βεβαια.Αυτη χανει.Γαμήσου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kouklakis, jimy.m.

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Μαΐου, 2014
απλο προγραμμα στα 35 κ οχι 30 που εγραψα.
27 Μαΐου, 2014
Πακέτο έφαγες,με την φόλα.. +1...
27 Μαΐου, 2014
έπρεπε να πας στο Χ . Γερο-μύστης
27 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι μπιλυ μου...παρατηρω οταν γραφω θετικη κριτικη ολα μελι γαλα,οταν γραφω αρνητικη εχω φαει ηδη 3 μαυρα.,...πλακα εχει η επαρχια τελικα....Money Mouth
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4