Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη απόγευμα στίς 18.50. Ποιο νωρίς είχαμε πάει με τον φίλο και συναγωνιστή crazy ivan μαζί σε μασατζήδικο(μόνο μασάζ) , μετά ήπιαμε γρήγορα
γρήγορα ένα καφεδάκι και κάναμε μιά γρήγορη βόλτα. Εδώ δούλευε σήμερα η Μαξίμ που συνήθος δουλεύει στο πάνω οίκο.Η Μαξίμ είναι μιά κοπέλα (σύμφωνα με τα λεγόμενα της)20 ετών
απο Τσεχία. Στην φάτσα μοιάζει με την Πάολα την τραγουδίαρα . Είναι ξανθιά λεπτή με σιλικονάτα χείλη , σιλικονάτα 3άρια βυζιά , έχει πίρσινγκ στον αφαλό και στην γλώσσα καθώς
και τρία τατουάζ(ένα τράιμπαλ χαμηλά στην μέση , χειλάκια στο αριστερό κωλομαγουλο χαμηλά και μία φράση στα αγγλικά στον αυχένα που λέει ότι κάποιος που κάνει λάθη πρέπει
να μαθαίνει από αυτά)και θέλει να τα κάνει πέντε.Η συνεννόηση γίνεται λίγο στα ελληνικά λίγο στα αγγλικά. Ήρθε στο δωμάτιο με καλή διάθεση και κρατώντας πακέτο με μωρομάντηλα
και το προφυλακτικό. Ε βγάλε το στριγάκι της και κάθισε κουλουριασμένη χαμηλά στα πόδια μου , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , τον πήρε κατευθείαν στο στόμα η πίπα της καλή
και βαθιά ενώ χτυπούσε τον πούτσο στα χείλη και στα μάγουλα της. Της έπιασα τα πόδια και την γύρισα για 69 , μου είπε προσεκτικά γιατί έχει βάλει κρέμα....την σκούπισα
με μωρομάντηλο και περιποιήθηκα τόσο το μουνί της όσο και την πολύ καλά δουλεμένη κωλοτρυπίδα της , τόσο με την γλώσσα μου όσο και με τα δάχτυλα μου που τα δεχόταν αδιαμαρτήρητα.
Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση την ανέβασα απο πάνω , με τα χέρια της κρατούσε τα μαλλιά της ενώ είχε προτάξει τα σιλικονάτα βυζιά της στο πρόσωπο μου , την γάμαγα και ταυτόχρονα
είχα βάλει δύο δάχτυλα στην κωλοτρυπίδα της και αυτή δεν καταλάβαινε τίποτα , ίσα ίσα που έσπρωχνε και το χέρι μου για πιο βαθιά. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , πρώτα απο μουνί
και μετά τον έβαλα στο κωλί της , γαμίσι δυνατό με αυτήν να κοιτάει στον καθρέπτη , γύρισμα ανάσκελα και γαμίσι πάλι απο κώλο με αυτήν να σηκώνει τα πόδια της ψηλά , της έδειξα το
πίρσινγκ που έχει στην γλώσσα της και της είπα θέλω να σε χύσω εδώ , κάντο μου είπε , την γάμησα λίγο ακόμα και όταν ήταν να τελειώσω , έβγαλα το προφυλακτικό πλησίασα στο στόμα της ,
το μόνο που μου ζήτησε ήταν να μην χύσω στο πρόσωπο της και να της πώς όταν θα τελειώνω , μου έγλυφε τον πούτσο και τον χτυπούσε στα χείλη της και μόλις της είπα ότι τελειώνω
τα ρούφηξε όλα στα στόμα της. Σηκώθηκε πλύθηκε στον νιπτήρα με ευχαρίστησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο 15λέπτο , καλή πίπα φούλ πρόγραμμα , δεν είχε πολύ συμμετοχή
αλλά ήταν δεκτική και σε άφηνε να κάνεις ότι θέλεις(εκτός απο γλωσσόφιλα). θα τιμηθεί σίγουρα πάλι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαξίμ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαΐου, 2014
ωραίος, +1 από εμένα όπως πάντα. Στην πρώτη ευκαιρία θα τιμηθεί
25 Μαΐου, 2014
Από την συνηθισμένη Σαββατιάτικη ενημέρωσή του professorx:
"Επιστροφή στην απογευματινή βάρδια στο Φώκαιας 27 στον όροφο για να δοκιμάσω την Μαξίμ στην οποία ανακοινώνεται γυμνό τσιμπούκι και κώλος.Κανονικών κιλών,μακριά καστανοκόκκινα μαλλιά,με λίγο φαρδιά περιφέρεια,κάποια τατού και σιλικονάτα τριάρια βυζιά τα οποία και προσέχει πολύ.Μέτρια πράγματα.Κοροιδία φουλ.Θα αναρτηθούν πληροφορίες και για αυτήν την κοπέλα απο αύριο."
Τα συμπεράσματα δικά μας.
BO
Bill OldKostas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2