Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Γυρω στις 16:30,Μετα απο προσφατη ενημερωση, οδηγηθηκα να γνωρισω την Τζωτζια. Μ αρεσουν οι χοντρες και χωρις σκεψη εδωσα το 10ρικο. Η Τζωρτζια ειναι κοντα στα 40, ξανθια, ψιλο αγριοφατσα, με πολυ μεγαλα βυζια, μπουτια, κωλαρα, κοιλαρα κλπ. Στο δωματιο πολυ κοινωνικη με κουβεντουλα, πιπα καλη, φιλακια παντου, την εβαλα απο πανω ειχε πολυ καλη συμμετοχη, μετα αρχισαμε και τα γλωσσοφιλα, την γαμησα κανονικα, και γλυφαμε μαζι τις βυζαρες τις ενω την γαμουσα. Και στο τελος την εβαλα στα τεσσερα, οπου καρφωθηκε αυτη με τον κωλο της στον πουτσο μου, φωναζοντας βαλ το ολο στον κωλο μου δυνατα, ετσι ετσι τι μου κανεις, δωστα μου ολα κλπ, ε και της τα δωσα. Τι αλλο να ζητησει κανεις; Θα ξαναπαω σιγουρα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
56
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2014
Μου θυμιζει αυτην εδω www.xvideos.com/video5889856/kacey_parker
22 Μαΐου, 2014
ωραίος !
23 Μαΐου, 2014
.................Και στο τελος την εβαλα στα τεσσερα, οπου καρφωθηκε αυτη με τον κωλο της στον πουτσο μου, φωναζοντας βαλ το ολο στον κωλο μου δυνατα, ετσι ετσι τι μου κανεις, δωστα μου ολα κλπ, ε και της τα δωσα. Τι αλλο να ζητησει κανεις; Θα ξαναπαω σιγουρα!!!! ..............Λιωνω Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο ειδικα με το ..ε και της τα εδωσα +1 καλα Κατσικογάμης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3