Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Nα τα πάρω από την αρχή ένα βραδάκι πριν μια εβδομάδα περίπου,
είχα καύλες, κάνοντας βόλτα φίλης και πέριξ δεν βρήκα κάτι να με ενθουσιάσει
και θυμήθηκα αυτό το τσαρδί που τα βραδια δουλεύει η Άννα,
μια κοπέλα που την ξέρω καλά έχω περάσει μαζί της και είχε ένα καλο έως παρα πολύ καλο επίπεδο στης υπηρεσίες της και κάπως έτσι αποφάσισα να την τιμήσω για ακόμα μια φορα.

για την Άννα δεν νομίζω να χρειάζονται συστάσεις, και περιγραφές, όλοι όσοι ασχολούνται με τα μπουρδέλα την ξέρουν και την θεωρούν από της κορυφαίες του χώρου σε συνδυασμό εμφάνιση, ηλικία, και υπηρεσίες.
και για να είμαι ειλικρινής αυτήν την άποψη είχα και εγώ.

μόλις μπήκα στο δωμάτιο και την βλέπω να έρχεται αμέσως κατάλαβα ότι θα την φάω την φόλα μου,
φαινόταν κουρασμένη έως ταλαιπωρημένη

αλλα εκείνη την ώρα δεν επικράτησε η λογική που λέει σήκω φύγε αλλα η καύλα

προσπάθησε να μου κάνει κάποια προκαταρτικά, και αυτά με το ζόρι ισα ισα για να καυλώσω κυρίως με γλιψαρχιδι η θέση του σώματος τέτοια ώστε να μην επιτρέπει να την αγγίξω,
πέρασμα καπότας με το εργαλείο σε ημίσκληρη κατάσταση πίπα σχετικά καλή, αλλα και πάλι η θέση της δεν επέτρεπε τίποτα άλλο παρα μονο να κοιτάς.

1 στάση στο sex της λέω να έρθει από επάνω και εισπράττω ένα τεράστιο όχι

οποτε την γυρνάω στα τεσερα που μου κουνιόταν συνεχεια και δεν με άφηνε να βρω ρυθμό με αποτέλεσμα να μου πέσει,

γρηγορη πίπα για να επανέλθει σε ικανοποιητικά πλαίσια και είσοδο με
Ιεραποστολικό κάπως καλύτερα με συνδυασμό ότι έβλεπα μια πανέμορφη γυναικα αλλα και πάλι συμμετοχη μηδέν, οποτε ήταν θέμα χρόνου να μου ξαναπέσει όπως και έγινε,
οποτε η μονη λύση ήταν πίπα και χειρομάλαξη μπας και τελειώσω,

εκείνη την ώρα είχαν δεν είχαν πέραση 7-8 λεπτά κόβω και τα δυο μου κεφαλια γι'αυτό

ακούστηκε η ενοχλητική φωνή της τσατσάς να λέει

έλα κορίτσι μου

τέλος πάντων μετά από αρκετή προσπάθεια, και κόπο, και αφού, για μια φορα άκουσε τις οδηγίες μου,

κατάφερα να τελειώσω με χίλια ζόρια

ενώ η άλλη από έχω να έχει λυσσάξει

δεν ξέρω για πιο λόγο ήταν τόσο χαλια η Άννα και γιατί έχει χαλάσει το επίπεδο τον υπηρεσιών της

το ξέρω γιατί και εγώ έχω περάσει πολύ καλά μαζί της όταν θέλει είναι καλή

αλλα αν συνέχιση έτσι θα χαλάσει σίγουρα το καλο όνομα που έχει

μονο με την ομορφιά δεν κανεις τίποτα πας μια φορα και τέλος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2014
Aπαραδεκτη τελειως αν και ωραιο μουνι αλλα αν ειναι να περιμενουμε ποτε θα εχει κεφι η Αννα-Ιλονα για να περασει καλα κανεις μαζι της αφηστε το καλιτερα γιατι να παρουμε το ρισκο δεν βγαινουν ετσι για πλακα τα20ευρα.Αυτη η τυπισσα δεν δουλευε καποτε και σε στουντιο στην Κασσανδρας? και πηρε ποδι+1 στην κριτικη
22 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τύπε εραστή έτσι είναι όπως τα λες και εγώ πήγα γιατί την θεωρούσα τίμια επιλογή
όντως ήταν στην κασσάνδρας μια εποχή και την ξέρω από εκεί Μαλακία
22 Μαΐου, 2014
+1 μονο και μονο για τον τιτλο (7/7)
Αληθινος 100%.
Ολα στο προγραμμα ειναι.............
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3