Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 100 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής προς Δευτέρα στις 01.10. Η Αλεξάνδρα ήταν ένας απο τους στόχους που είχα βάλει .Την είχα δει την πρώτη μέρα που δούλεψε αυτή εδώ και στο δίπλα η Ναταλί. Την Ναταλί την δοκίμασα με καλές εντυπώσεις και σήμερα ήταν η σειρά της. Πρόκειται για μια ρουμάνα 21 ετών , μελαχρινή με τα μαλλιά μέχρι το ύψος των ώμων, κανονικών κιλών , ωραίο κωλαράκι και 1.5άρι βυζί μαραζωμένο . Έδωσα το 10ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο. Λίγα λεπτά ήρθε στο δωμάτιο η Αλεξάνδρα , μπήκε μέσα και έβγαλε ένα μακρόσυρτο φουυοου... Κουρασμένη της λέω , ναι απαντάει....ωχ λέω απο μέσα μου. Η αλήθεια είναι ότι δουλεύει κάθε μέρα διπλοβάρδια , απόγευμα βράδυ και πάντα έχει δουλειά. Αφού είπαμε λίγο τα αρχικά πως σε λένε πως με λένε ηλικίες και τα σχετικά , έβγαλε τα εσώρουχα της , και ξάπλωσε δίπλα μου , άρχισα μα της χαϊδεύω το κορμί και να την φιλάω στα βυζάκια , καθόταν χωρίς να κάνει τίποτα , της άνοιξα λίγο τα πόδια να της γλύψω το μουνάκι , την έγλυψα αλλά σχετικά γρήγορα σηκώθηκε και έπιασε το προφυλακτικό , ξεκίνησε να μου χαϊδεύει τον πούτσο και την κοιλία και μόλις επήλθε στύση άνοιξε την συσκευασία και μου πέρασε το προφυλακτικό. Έβαλε μια γερή δόση τζέλ στο μουνί της και ξεκίνησε πίπα η οποία ήταν καλή , βαθιά , παιχνιδάκια με την γλώσσα , την σταμάτησα και την έστησα στα τέσσερα , καλή στάση σώματος και καλή θέα , την γάμησα για λίγο σε αυτή την στάση και μετά την έβαλα ανάσκελα , εκεί σήκωσε το ένα πόδι της πάνω απο τον ώμο μου και έβγαζε και μερικές ψευτωκραυγούλες , δεν άργησα να τελειώσω. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο , δεν έδειξε βιασύνη , δεν θα έχω κάτι να θυμάμαι αλλά δεν υπήρχε και κάτι που να με χάλασε ιδιαίτερα , ίσως λίγη συμμετοχή παραπάνω. Ισως την ξαναδοκιμάσω γιατί μου αρέσει σαν εμφάνιση και ήταν κουρασμένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.672
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού