Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρώτη φορά με βίκυ και σίγουρα όχι η τελευταία...Ωραίο στήθος, καλό σώμα και ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ διάθεση. Δεν ξέρω αν είναι γενικά έτσι, αλλά το τυπάκι φαίνεται να γουστάρει κάθετι που κάνει μαζί σου, και αν της έδινα το ελεύθερο θα έκανε ακόμα περισσότερα!

Στα του αγώνα, μόνο ενεργητικός, γλείψιμο παντού, καλή πίπα ακάποτη με περιποίηση γύρω περιοχής, γλείψιμο κωλοτρυπίδας με δάχτυλο και επίτευξη σχετικά καλής στύσης. Πήδημα στα τέσσερα και ιεραποστολικά, όπου έγινε και η σχετική κατάθεση. Δεν αρνείται τίποτα και προσπαθεί να περάσεις και να περάσει καλά. Εργαλείο καλό, σχετικά χοντρό, εικάζω λειτουργικό γιατί όταν άρχισε να χαιδεύεται άρχισε να αγριεύει Money Mouth

Έμεινε κανά δεκάλεπτο στο δωμάτιο, παρόλο που ήταν έταιρος συνάδελφος και περίμενε, χαζοκουβεντούλα περί ανέμων και υδάτων. Ένα ευχάριστο απόγευμα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2014
δικε μου κανει η βικυ ελευθερο στοματικο?
20 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε! για την Βίκυ.. όντως είναι πολύ καυλα… αλλά σχετικά με το ακαποτο δεν νομίζω… λίγο αρχιδια, μπορεί…. σκέτο τσιμπούκι, δεν νομίζω………..ΝτροπήΧμμμ;
20 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου σε εμένα έκανε, δε ξέρω γενικά αν το κάνει γιατί δεν το ανέφερε κανένας άλλος από ότι είδα σε προηγούμενα σχόλια. Εάν γουστάρει εικάζω ότι κάνει τα πάντα για να περάσει/ σεις καλά. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι ότι όταν της ζήτησα να χρησιμοποιήσουμε δική μου καπότα, αρνήθηκε ευγενικά γιατί όπως εξήγησε αργότερα ήθελε περισσότερη άσφαλεια ...Άβυσσος φίλε μου!
20 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφού το γράφει "πίπα ακάποτη"



έμεινε κανένα δεκάλεπτο στο δωμάτιο συνολικά ή αφού τελείωσες για κουβέντα ?
21 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πίπα ακάποτη = πίπα ακάποτη. πόσες παρερμηνείες μπορεί να υπάρχουν άραγε?Χμμμ;

Δεκάλεπτο μετά το τελείωμα φίλος.

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5