Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μικρή βόλτα στην περιοχή την προηγούμενη εβδομάδα, λίγα λεπτά πριν το ετήσιο R'n'R Children και χρειαζόμουν μια μικρή κατάθεση. Χωρίς πολλή σκέψη μπήκα στο Διδ16 όπου ξέρω ότι σχεδόν πάντα παίζει κάτι καλό και ποιοτικό. Εκεί συνάντησα την Ειρήνη και την Μελίνα, δύο, όχι τόσο νεαρές, κυρίες μάλλον από τα βόρεια της Ευρώπης, με ωραίο κορμί, τα απαραίτητα πιασίματα, ξανθό (φυσικά) μαλλί και οι δύο και καλή διάθεση. Αρχική επιλογή μου ήταν η Μελίνα αλλά επειδή υπήρχε και ένας ακόμα πελάτης πριν από εμένα, την αντάλλαξα με την Ειρήνη ώστε να μην περιμένω. Πλήρωσα και μπήκα.

Τα δωμάτια του συγκεκριμένου οίκου αν και φιλικά ως προς τον πελάτη είναι αρκετά μικρά. Εξοπλισμένο με τα απαραίτητα και με χαμηλό φωτισμό, φαινομενικά το δωμάτιο σου δίνει την εντύπωση ότι δεν χρειάζεσαι κάτι ακόμα αλλά προσωπικά με κάνει να νιώθω άβολα. Το προσπερνάω όμως γιατί σημασία έχει η κοπέλα. Η Ειρήνη ήρθε χωρίς να έχει χάσει την καλή της διάθεση και το χαμόγελο. Έβγαλε τον κορσέ της και ξεκίνησε το χαμούρεμα. Η Ειρήνη από την αρχή έδειξε ότι είναι ένα milf που δικαιώνει τον όρο: πήρε αρκετές πρωτοβουλίες όσον αφορά τα προκαταρκτικά τα οποία περιλάμβαναν γλύψιμο, ισπανικό, βυζοεπιθέσεις (παρόλο που δεν έχει ιδιαίτερα μεγάλο στήθος), αρκετό γλύψιμο στα αρχίδια και στην γενικότερη περιοχή, χαιδέματα, φιλάκια και άλλα ωραία. Με έκανε τούρμπο γρήγορα και φοράσαμε καπότα. Η πίπα της ήταν αρκετά καλή, δυνατή, με την απαραίτητη ένταση που χρειάζεται για να ικανοποιήσει τον πελάτη. Η διάρκεια ήταν αρκετή και μόλις ένιωσα ότι ήμουν έτοιμος την έστησα για πισωκολλητό. Στο σεξ δεν υστερούσε σε συμμετοχή: γαμιόταν λες και ήταν η γκόμενα μου ή μάλλον η διευθύντρια που ήθελε χαμηλόμισθο πούτσο. Και στο πισωκολλητό αλλά και στο ιεραποστολικό συμμετείχε άψογα τιμώντας έτσι το 20άρι. Το τέλος ήρθε και έφυγε αφού ανταλλάξαμε μερικές όμορφες κουβέντες.

Συμπερασματικά θα έλεγα ότι είναι μια καλή επιλογή για όσους θέλουν μια μεγαλοκοπέλα, ψηλή, όμορφη και δυναμική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2014
Ἐργαζομένη παλαιόθεν γνωστή. Πολὺ ἡλικιωμένη (45+).
B
bakalhs
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1