Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το πρωί στις 11.15. Η Καμέλια είναι ρουμάνα 21 χρονών με ωραίο πρόσωπο , έχει καστανά μαλλιά , μέτριο ύψος κοντά 1.68 , σώμα κανονικών κιλών , πολύ ωραίο κώλο και 1.5άρι βυζί. Μιλάει αρκετά καλά ελληνικά. Την έχω πετύχει άλλες τρις φορές στις βόλτες μου , όλες στην πρωινή βάρδια . Πέρασα στο δωμάτιο και περίμενα κάνα 10λέπτο , παρόλο που δεν είχε να πάει σε άλλο πελάτη. Ήρθε στο δωμάτιο με χαμόγελο(πολύ χαμογελαστή είναι και στο σαλονάρισμα) και γενικά καλή διάθεση. Μου είπε ότι είμαι ο πρώτος πελάτης αν και δουλεύει από τις 09.30 το πρωί… Έβγαλε τα εσώρουχα της και ξάπλωσε δίπλα μου .Άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και με το αριστερό χέρι της χάιδευε τον πούτσο μου. Πήγα να της τρίψω το μουνάκι και με παρακάλεσε να μην βάλω δάχτυλο μέσα . Της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα. Ξεκίνησα να την φιλάω στα βυζάκια και στην κοιλιά ώσπου κατέληξα στο μουνάκι της , καθαρό ξυρισμένο και με μια λεπτή γραμμή από τριχιτσες από πάνω. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση στα όρθια πισωκολλητο , αρχικά ήταν κάπως δύσκολα γιατί από την μία εγώ προσπαθούσα να σπρώξω και από την άλλη αυτή προσπαθούσε να βρει στάση που να βολεύει , συγχρονιστήκαμε και όλα καλά . Δεύτερη στάση(με δική της πρωτοβουλία) με εμένα καθιστό στην άκρη του κρεβατιού και αυτή μπροστά μου με γυρισμένη την πλάτη της και στηριζόμενη με τα χέρια της στα γόνατα μου ανεβοκατέβαινε στον πούτσο μου , δεν αλλάξαμε άλλη στάση μίας και μου άρεσε και έτσι μετά από λίγο τελείωσα. Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο , ήταν μια απλά καλή κατάθεση , χωρίς τίποτα έξτρα με μία ωραία κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.820
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού