Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 35 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 13.40 , μπήκα στον οίκο και η υπηρεσία μου έπιασε συζήτηση για τις επικείμενες εκλογές και για τον καιρό , μίας και η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο. Μετά από 3-4 λεπτά εμφανίστηκε η Μαρία. Πρόκειται για μία μελαχρινή πιπίνα κοντή με κανονικό σώμα πεταχτώ κωλαράκι και 1.5άρι βυζί με αρκετά σκουρόχρωμες και μεγάλες θηλές , ενώ έχει και τατού χαμηλά στη μέση. Μίας και είχα ακόμα καύλες από την πρώτη μου κατάθεση , συν ότι και αυτή ήταν κοπέλα που δεν είχα ξαναπάρει έδωσα το 20εύρω και πέρασα. Το δωμάτιο άνετο και καθαρό αν και από άλλη δεκαετία. Το κρεβάτι ήταν μπρός και πίσω με χαμηλό κάγκελο , ενώ έζησα κάτι που είχα χρόνια να ζήσω , ούτε ακόμα στα σπίτια του Μεταξουργείου , κρεβάτι να τρίζει……Ήρθε η Μαρία στο δωμάτιο , έβγαλε το μαύρο στριγκάκι που φορούσε και το άφησε στο κομοδίνο , απάντησε σε ερώτηση μου ότι είναι από Ρουμανία 22 χρονών. Ξάπλωσα και την έφερα από πάνω μου , έγλυψα λίγο τα βυζάκια της και με το χέρι μου άρχισα να τρίβω το μουνάκι της , δεν έκανε κίνηση να βγάλει το χέρι μου κα μερικά λεπτά μετά υγράθηκε πολύ .Ξεκίνησε να με φιλάει από τα μάγουλα!!! μετά λαιμό και λίγο στο στήθος. Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα πολύ καλή , αν και με λίγο χέρι στην αρχή , προσπαθούσε να τον βάλει βαθιά μέσα στο στόμα της , έκανε πέρασμα από αρχίδια , είχε αυξομειώσεις στον ρυθμό , της ζήτησα να γυρίζει να την γλύψω και εγώ , μου είπε να περιμένω και πήρε και σκούπισε το μουνάκι της από τα υγρά. Το μουνάκι της έδειχνε πεντακάθαρο και ήταν καλοξυρισμένο , της έγλυφα το μουνάκι και αυτή τον πούτσο μου , σε κάποια στιγμή που πιπίλαγα την κλειτορίδα της και τραβούσα με τα δόντια μου τα μουνόχειλα της σταμάτησε να μου παίρνει πίπα και είχε κάτσει και το απολάμβανε . Πρώτη στάση , έτσι όπως ήμασταν σε στάση 69 κατέβηκε λίγο πιο κάτω και πιάνοντας τον πούτσο μου με το χέρι της τον έβαλε μέσα στο μουνάκι της. Στηριζόμενη στα χέρια της μπροστά μετακινούσε το σώμα της μπρός πίσω σαν να γάμαγε αυτή τον πούτσο μου ενώ εγώ καθόμουν σαν πασάς….αλλαγή στάσης , την έστησα στα τέσσερα και αφού της έγλυψα λίγο ακόμα το μουνάκι της μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω πισωκολλητά , είχε πάρει καλή στάση , όσο την γάμαγα γυρνούσε το κεφάλι της και μου έκανε κολπάκια με την γλωσσίτσα της. Καυλιάρικο το πιτσιρίκι .Σε κάποια φάση σταμάτησα να την γαμάω για να μην χύσω αλλά δεν τα είχα υπολογίσει καλά… άρχισε να κουνάει την πεταχτή κωλάρα της μπρός πίσω μέχρι που έχυσα. Η πιτσιρίκα το έχει , καλή συμμετοχή χωρίς να κάνει κάτι έξτρα ούτε καν γλωσσόφιλα με έκανε να περάσω καλά. Στο δωμάτιο κα εδώ έκατσα σχεδόν 20λέπτο , μίας και ο οίκος είναι ήσυχος η κοπέλα δεν βιάζεται και η υπηρεσία δεν χτυπάει την πόρτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.202
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού