Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πραγματίκα χτυπάω το κεφάλι μου για το χαμένο 20 ρικο που δεν το έφαγα σουβλάκια και το πέταξα στα σκουπίδια

ποιο αναλυτίκα

ΧΩΡΟΣ
σχετίκα καλός με ντούζ,ειχε μια μικρη μαυρίλα το σεντόνι αλλα τώρα τι ψάχεις να βρεις.
ΤΣΑΤΣΟΣ-ΥΠΗΡΕΣΙΑ
Δεν έχω παράπανω δεν πρόλαβε να χτυπήσει πορτα αφου στα 3 λεπτα δεν χτυπανε
ΣΑΜΠΡΙΝΑ
Μπαινει μεσα στο δωματιο και ξεκίναει ακαποτη πίπα χωρίς ύχνος προκαταρκτικων καιμε τετοια pse τεχνική και δύναμη
που με ψιλοπόνεσε και με ψιλόξενερωσε
δλδ μίλαμε KARL LEWIS
ΓΙΑ ΣΟΥ ΜΩΡΟ μου καθαρο? της λέω ναι μυρίζει και βουρ PSE σε τσοντα τρομπονι αισχος κατευθειαν.
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
τελικα σηκωθηκε την πηρα στο ξεχειλωμενο πηγαδι την μουνα της(δευτερη ξενερα)
καταφερα και εχυσα έφυγα

χρονος παραμονης 3-4 λεπτα
ο λεπτα προκαταρκτικα
1 μιση λεπτό ενα ακαποτο τσιμόυκι
1 μιση λεπτο γαμήσι
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΩ
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Μαυρο καταμαυρο!!!!!!!!!!!!


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2014
απαραδεκτη τρισαθλια αχρηστη τυχοδιωκτρια αρπακτικο του 20ευρου τις πρωτες μερες μονο κατι πηγε να κανει τωρα που πονηρεψε ετσι θα κανει λυπαμαι φιλε για το πεταμενο20ευρο+1 στην κριτικη που θα βοηθησει οσους την διαβασουν για να μην χασουν και αυτοι τα φραγκα τους τα ιδια ειχα παθει και εγω στην μια φορα και τελευταια που περασα μαζιτης τα ανεφερα και σε κριτικη μαυρο καταμαυρο μακρια
12 Μαΐου, 2014
εγώ δεν ξαναπατάω εκεί,ούτε για αυτή ούτε για το μικρο το φοβισμένο την Κάρλα που το διαφημίζει κιόλας ο Ρωσοτσάτσος
Δεν ξέρω μπορεί μερικoι να καβλώνουν με μικρό κορίτσι και νέο στην δουλεία.
Aλλά οποιος την δεί μόνο οίκτο θα νοιώσει.(ΚΑΡΛΑ)
Η Σαμπρίνα είναι για πολλές σφαλιάρες και αυτό γιατί δεν σέβεται τα λεφτά μας και προσπαθεί να μας ξεπετάξει
και αυτό δεν το έκανε μόνο με μένα απο ότι φαίνεταιΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
M
moras123
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2