Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη έγινε Τετάρτη απόγευμα στις 18.10 . Περίμενα τον farkeli και δεν έχασα ευκαιρία , έκανα μια περατζάδα στην Φωκαίας . Εδώ είδα την Αντριάνα , την καινούργια κοπέλα(3-4)μέρες δουλεύει , που δεν την είχα δει σε βόλτα μου. Βγήκε στο σαλόνι και μου άρεσε . Συνήθως όταν επιλέγω κάποια κοπέλα το πρώτο μου κριτήριο είναι το σώμα και ας είναι και άσχημη , εδω εκτός απο το καινούργιο με τράβηξε και το πρόσωπο της. Καστανή με το μαλλί πιασμένο σε μικρή αλογοουρά , κανονικό σώμα ωραίο κωλαράκι 2.5άρι βυζί . Είπε ότι είναι απο την Ρουμανία 20 χρονών. . Ήρθε στο δωμάτιο λιγομίλητη αλλά χαμογελαστή . Σηκώθηκα όρθιος και της έβγαλα τα εσώρουχα . Άρχισα να την φιλάω σε όλο της το σώμα , γλωσσόφιλα τα απέφυγε μίας και όταν πήγα να την φιλήσω έκλεισε τα χείλη της και αρκέστηκε να μου δώσει 2-3 πεταχτά φιλιά. Την ξάπλωσα ανάσκελα στο κρεβάτι και της έγλυψα το μουνάκι. Ξάπλωσα και την έφερα απο πάνω μου . Άρχισε να με φιλάει στον λαιμό ενώ μου χάιδευε τον πούτσο με το χέρι της. Πέρασμα προφυλακτικού και άρχισε πίπα , η πίπα της να πώ την αλήθεια ήταν μέτρια , δεν έδειξε να βαριέται απλά τεχνικά δεν ήταν καλή. Πρώτη στάση την ανέβασα απο πάνω , την άφησα να δώ τι θα κάνει , καλή συμμετοχή , στηριγμένη με τα χέρια της στα πόδια μου ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα. Καλό στήσιμό αλλά είδα ότι σχετικά γρήγορα κουράστηκε , έτσι τρίτη και τελευταία στάση ένα πλαγιαστό πισωκολλητό. Λίγο μετά ήρθε το τέλος. Στο δωμάτιο έκατσα γεμάτο δεκάλεπτο , η κοπέλα χωρίς να κάνει κάτι έξτρα ήταν φιλότιμη είχε συμμετοχή και είναι και ωραία σαν εμφάνιση(ή έστω για το γούστο μου)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.779
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαΐου, 2014
Πολλά καλά λόγια ακούγονται για την κοπελιά. Για να δούμε εάν θα έχει και "καλή συνέχεια"... Μια δοκιμή επιβάλλεται Γλώσσα
09 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απο οτι λες τυπε μου ισως ειναι ενα πολυ καλο gfe , οσο αναφορα οτι δεν εκανε γλωσοσφιλα..ισως με τον καιρο το τολμηση...μονο μια λεπτομερια η μετρια πιπα που λες...τι ενοεις ηταν μονοτονη κουφια που λεμε...η δοντι...Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2