Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
ΤΟ ΜΑΤΙ ΤΟΥ ΡΑ aka EYE OF HORUS

Η Ανδριαννα είναι πανέμορφη, καλοσχηματισμένη μετρίου αναστήματος, με 3αρηδες μαστους φυσικότατους,μεγάλες χορταστικές θηλές και ντροπαλές τραγανές ρώγες.
Η Ανδριάννα μοιάζει να έχει ξεπηδησει απο το υποσυνειδητο του σκιτσογράφου Μίλο Μανάρα ή από κλασσική τσόντα του Μάριο Σαλιέρι.....Ιταλίδες νοικοκυρές να τον παίρνουν από κωλο στο πλάι, με το κλασσικό ηδυπαθες βλεμμα προς τον γαμιά τους, με το ένα γαλακτερό μαστάρι να ξεπροβάλλει από τον μαυρο δαντελενιο στηθόδεσμο, γυναίκαρες της διπλανής πόρτας, μουνάρες αληθινές...
Αυτές μου θύμισε η Ανδριάννα με την φυσική ομορφια της.
Το γαμήσι δεν το κατέχει
Ντροπαλή στις κινήσεις της ,αβουλη και μετρημένη.
Δευτερες σκέψεις φαίνεται να ταλανίζουν διαρκώς το μυαλό της

Να τον πιάσω και να τον παίξω ή μήπως όχι...
Να του πάρω πίπα ή μήπως όχι
Να γυρίσω στα τεσσερα ή όχι...
Να μείνω ή να φύγω...
ΑΑΑΑ! ξεχασα να βγαλώ την κυλότα μου, πως θα μου τον χώσει...

Αν δεν ήταν τόσο φυσικά όμορφη και ανεπιτήδευτη θα ήταν απλώς ένα κομοδίνο....δια χειρός Βαράγκη μεν , έπιπλο δε...
Η εμφάνιση και η ανεπιτήδευτη μανιέρα της σε κάνει να νομίζεις πως γαμάς (σχεδόν, παρα την θεληση της) την Grace Kelly. Λίγο….Μηηη!δεν κάνει , λίγο δεν θέλω, λίγο να στον ρουφήξει…

Τσουπ! Να μια στυση Τσακ! Πάρτην όλη την ψωλαρα μεσα στην μουναρα σου…γλυκια μου

Το θηλυ φέρει δερματοστιξια στο κάτω μερος της μέσης, πάνω από την κωλοχαραδρα, το Ματι του Ρά, το αρχαιο αιγυπτιακό συμβολο που απεικονίζει ένα μάτι κα συμβολίζει την θηλυκη πλευρά του Θεου Ηλιου-Ρα.

Γενικα απεχθάνομαι τις δερματοστιξίες...
Ως Φαραω, Οζυμανδιος το εν λόγω θήλυ, με κολάκευσε μιας και ενιωσα να με τιμούν... εν αγνοια του εξύμνησε τον Θεο Ρά, οντότητα με την οποια με ταυτίζαν οι Αιγυπτιοι υπηκοοι μου σε διάφορες λατρευτικές τελετές.

Μαλλόν θα την κάνω βασίλισσα μου, εν αγνοία της.

Σκοπεύω να την ζητήσω από τον πατερα της, αλλά δεν ξέρω αν ζεί και αν ναί σε ποια τριτοκοσμική χώρα ή αν είναι φυλακή και εαν ναι σε ποιά...
Στη συνέχεια σκοπεύω να την ζητήσω από τον μαστρωπό της..

Σας προκαταλαμβάνω, μην αγχώνεστε και μην στενοχωριέστε φίλτατοι....δεν θα σας την στερήσω...Θα την γαματε και εσείς...σκεφτείτε το σαν μια ad hoc χρονομεριστική μίσθωση (time sharing) θήλεος ήτοι μια ενοχική, υποσχετική, αμφοτεροβαρή, επαχθή, αιτιώδη, τυπική σύμβαση με ασυνεχή παροχή.

(θα χρειαστούμε συμβολαιογράφο)

Υγιαινετε, φίλτατοι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
ΠΑΝΔΑΜΑΤΩΡ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
28
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2014
+1. Αξιόλογη κριτική !
08 Μαΐου, 2014
Ωραια κριτικη φιλε!!!Μεγάλο χαμόγελο
19 Ιουνίου, 2014
+1
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3