Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΤΕΡΕΖΑ ΦΥΛΗΣ 74

One Tit to rule them all, One Tit to find them,
One Tit to bring them all and in the darkness bind them

Η αχίλλειος πτέρνα μου ειναι οι βυζάρες. Παθαινω κοκομπλοκο και κωλουμπρα όταν αντικρύζω μεγαλες και γαλακτερες βυζάρες, γεματα μαστάρια, ΒΥΖΙΑ ΡΕ!, μεγάλα βυζόμπαλα, βαριδια, που βαραινουν και πέφτουν φυσικά, ανεπιτηδευτα δημιουργωντας αβυσσαλέες χαραδρες, καμπυλες γεματες θυλυκότητα, σκοτεινες κοιλότητες καυλωτικές, φωλιές ψωλών, που τις κοιτάς και θες να χωσεις το χἐρι σου, το ποδι σου ,το κεφάλι σου, το καυλί σου ,να βαρέσεις βυζομαλακία, ισπανική,να γαμήσεις το στέρνο από πάνω, από κάτω, από την μασχάλη…. πες το όπως θες….και να χύσεις, λίτρα, να τα πλύνεις παστρικα με ψωλόχυμα, να στραγγίξεις τα αρχίδια σου στις αχορταγες βυζοχαράδρες και να πεθάνεις παραδίπλα…


Ζήτω οι βυζοι, οι αληθινοι, οι μπροσταρηδες!!
τα χανω, καυλώνω, αμεσα, ούτε πίπες, ούτε χαδια , τίποτα… ξερό γαμήσι αρρυθμο και σπασμωδικο…..εκσπερματωση ενστικτώδης, τρεμάμενη, ηδονιστική….. time and again…. το Βυζι με κυριευει,με στοιχειώνει..
…my precious …
One Tit to rule them all, One Tit to find them,
One Tit to bring them all and in the darkness bind them

Η Τερέζα είναι ένα καστανόξανθο κοριτσακι, αδυνατο με μικρο κωλαρακι και γλυκο προσωπο, το οποίο φέρει δυο (2) πυρηνικές κεφαλές ,τις οποιες ονομάζει στήθος.
Η Τερεζα, οπλοφορει, εχει γεματα 4,5αρια βυζια οβιδες, οπλα αληθινα, επικίνδυνα
Η Τερέζα πρέπει να φορά ματόχαντρο γιατι τα βυζια που φέρει, είναι αξιοζηλευτα και τα εποφθαλμιούν τα λοιπά άτυχα θήλεα ,φέροντα αναιμικους, υποτυπώδεις μαστικούς αδένες, ήτοι νερόβυζα, λεπτά και ξεφούσκωτα, τα λεγόμενα βυζιά πιθηκίνας.
Τα βυζιά της Τερεζας είναι επικίνδυνα....κλεινουν σπίτια, εξαναγκάζουν σοβαρούς οικογενειαρχες σαρανταρηδες να κλεινονται στους καμπινεδες σαν θερμοαιμοι κατακαυλωμενοι έφηβοι και να σπάνε στην μαλακία, όλη μερα, αδιαφορώντας για ο,τι άλλο.
Τα βυζια της Τερεζας πρεπει να εισαχθούν στο χρηματιστηριο, ως blue chip μετοχή..…είναι μέσο πλουτισμού κάτι που το φέρον θηλυ, αγνοεί (ευτυχώς για εμας)
Η Τερέζα είναι από την Ιταλία, κατα δήλωση της (στα αρχίδια μου)
Η Τερέζα δεν ομιλει την ελληνική (στα αρχιδια μου)
Η Τερέζα είναι έπιπλο (στα αρχιδια μου)
Η Τερέζα ὀταν την γαμάς σου κράτα την βάση του πέος ή τα αρχίδια για μην της τρυπανίζεις το μουνι με δύναμη (σε εμένα αυτό βοήθησε, επιμήκυνε το γαμήσι κατα 27 δευτερόλεπτα, περἰπου)

Ενδεικνυται για αληθινούς πουρίστες βυζολάγνους, βυζολατρες, αιωνια καυλωμενα βρέφη, που θέλουν να θηλάσουν, να ζουλήξουν, να αρμέξουν…

παραφραζοντας Leonard Cohen…breastfeed me to the end of Love…

Μάλλον δεν εχω απογαλακτίσει σωστά….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Τερέζα
Υπηρεσίες
ΠΑΝΔΑΜΑΤΩΡ
Μέλος
Εγγραφή:
9 Απρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
28
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PASOKaras, blindedbyfear

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2014
Βυζγια να το λες να γεμιζει το στομα σου...κ γω βυζολαγνος ειμαι φιλε μου...
γυναικα χωρις βυζι=σουβλακι χωρις τζατζικι...
06 Μαΐου, 2014
Βυζοκατάνυξη ...
BO
Bill OldKostas
07 Μαΐου, 2014
Κριτικη με πολυ εντονο ρυθμο! +1 απο εμενα. Σας συνιστω να ακουσετε τον αοιδο Frank Zappa, αδοντα το tities and beer σε live.
08 Μαΐου, 2014
Χαχαχα
Είσαι φοβερός τυπε.
Πρεπει να γραψεις βιβλιο.Το χεις.
19 Ιουνίου, 2014
+1
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5