Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 13.45. Την είδα στην αρχή της βόλτας μου και αφού έκανα ένα πέρασμα και από Βέργας επέστρεψα για να την τιμήσω. Κάτι μου θύμιζε , κάτι μου θύμιζε. Γύρισες μου λέει…χαμογέλασα. Αυτή μπήκε σε δωμάτιο , είχε δουλεία συνέχεια…η τσατσα με πέρασε στο τρίτο δωμάτιο(τώρα έχω γαμήσει και στα 3 δωμάτια , μίας και όλο πήγαινα στα δύο πρώτα , ενώ για τους παλιούς αν θυμούνται είχε και τέταρτο δωμάτιο μέσα στο κουζινάκι και εδώ και χρόνια δεν χρησιμοποιείται)όπου ήταν θεοσκότεινο ….μου ζήτησε συγνώμη και μου είπε ότι μόλις τελειώσει ο πελάτης από το πρώτο δωμάτιο θα μου φέρει λάμπα!!!! μίας και από χθές δύο φορές την έκλεψαν(ρε καρμίρηδες , έχω ακούσει να κλέβουν καπότες , μωρομάντιλα , τζέλ , χαρτί υγείας!!!!! Αλλά και λάμπα…)Αφού έκατσα για κάνα 10 λέπτο στο κρεβάτι στα σκοτεινά ήρθε η τσατσα χωρίς να χτυπήσει μπήκε άνετη μέσα έβαλε την λάμπα στην πρίζα και είπε τώρα είναι καλύτερα , ενώ είχε μείνει και με κοιτούσε …..την ρώτησα αν θα ήθελε κάτι άλλο και έτσι έφυγε. Μετά από κάνα 2λέπτο ήρθε η Ναταλί .Πρόκειται για ρωσίδα ξανθιά με το μαλλί αλογοουρά μετρίου αναστήματος με κανονικών κιλών σώμα πολύ ωραίο κώλο και 1.5άρι χαλαρό βυζάκι. Έβγαλε το μάυρο δερματέ φορεματάκι που φορούσε και ανέβηκε κατευθείαν από πάνω μου. Φιλούσε τις ρόγες μου και χάιδευε το στήθος μου. Εγώ χούφτωσα τα κωλομέρια της και έβαλα δάχτυλο αρχικά στο μουνάκι της και μετά στο κωλαράκι της. Άρχισε να μου παίζει τον πούτσο και εγώ την γαμούσα με τα δάχτυλα μου και από τις δύο τρυπούλες της αδιαμαρτύρητα. Πήρε μωρομάντιλο και με σκούπισε , κατέβηκε χαμηλά , έπιασε με το ένα χέρι της τον πούτσο μου και τον σήκωσε προς τα πάνω παίζοντα τον αργά , ενώ με το άλλο έπιασε ένα ένα τα αρχίδια και τά έβαζε στο στόμα της και τα ρούφαγε. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της πίπα καλή αλλά χρησιμοποιούσε και αρκετά το χέρι της παίζοντας τον πούτσο μου. Την σταμάτησα την έφερα από πάνω και φίλαγα τα βυζιά της ενώ αυτή έτριξε το μουνάκι της πάνω στον ορθωμένο πούτσο μου…Άρπαξε το προφυλακτικό άνοιξε την συσκευασία και μου το πέρασε με μια κίνηση , μου πήρε λίγο ακόμα πίπα. Την σήκωσα και την έστησα όρθια με ελαφρώς ανοιχτά τα πόδια , την γάμησα πισωκολλητα στα όρθια ενώ όση ώρα την γαμούσα αυτή έπαιζε το μουνί της. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα στο κένρο του κρεβατιού. Πολύ καλή στάση σώματος ζητούσε να την πηδάω όλο και πιο δυνατά ενώ είχε γυρίσει το κεφάλι της και μου έκανε παιχνίδια με την γλώσσα της. Την ρώτησα αν δίνει τον κώλο της. Μού είπε όχι , ότι δεν της αρέσει , δάχτυλο της αρέσει άλλα όχι και να βάλει πούτσο. Συνεχίσαμε σε αυτή την στάση μέχρι που τελείωσα. Πήγα να σηκωθώ για να βγάλω το προφυλακτικό και να πλυθώ και μου είπε κάτσε περίμενε. Μού έβγαλε το προφυλακτικό και με σκούπισε με μωρομάντιλο. Σηκώθηκα για να πλυθώ και την ρώτησα από πού την ξέρω. Τότε έμεινα μαλάκας…..μου λέει Σ……., λέγοντας το όνομα μου με ξέρεις από Διδύμου το υπόγειο….Πράγματι πρίν καμιά 5έτια την έπαιρνα κάθε εβδομάδα , μπορώ να πώ ότι τώρα το σώμα της είναι καλύτερο , πάντως μου είπε και ψέματα μίας και θυμάμαι ότι τότε με 25—30 ευρώ έδινε και το υπέροχο κωλαράκι της. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά. Την προτείνω ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.166
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού