Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ποτέ δεν συμπάθησα ιδιαίτερα την Αλβανική φάρα.
Οι γυναίκες τους ήταν και εξακολουθούν να είναι από τις ασχημότερες της Ευρώπης, κατά τη γνώμη μου.
Οι ελάχιστες εξαιρέσεις Αλβανίδων καλλονών, βλέπε Λάουρα από Κασσάνδρας, σαφώς και δεν επιβεβαιώνουν τον κανόνα.
Η Τζουλιάνα ποτέ δεν μου είχε προκαλέσει το ενδιαφέρον με το σωματότυπό της αλλά και το προσωπό της.
Είναι κοντή, χαμηλοκώλα, μπούτια και κώλος γεμάτα με κυτταρίτιδα, βυζιά δυάρια αλλά πεσμένα και πρόσωπο Αλβανίδας πλύστρας.
Παρόλα αυτά οι απανωτές διθυραμβικές κριτικές για την απόδοσή της με έπεισαν ότι έπρεπε να την δοκιμάσω.
Έτσι ένα Σαββατιάτικο πρωϊνό ανέβηκα τα σκαλιά στο Φυλής 69A για να την τεστάρω.
Κανένας στο σαλόνι, βγαίνει η τσατσά ανακοινώνει το πρόγραμμα, εμφανίζεται η Τζουλιάνα, δίνω το εικοσάρι και βουρ στο τελευταίο δωμάτιο.
Αφού περίμενα κανά πεντάλεπτο σκάει μύτη και το Αλβανό.
"Γεια σου", "Τι κάνεις;" , "Δεν σε έχω ξαναδεί" και οι συνηθισμένες τυποποιημένες πορνικές ατάκες αναγνώρισης ...
Ξαπλώνει και αρχίζει μια ξεσκούφωτη πίπα, αφού σκούπισε το καβλί μου με μωρομάντηλο, μέτρια χωρίς πάθος αλλά όχι και άσχημη ...
Σε κάποια φάση της πεολειχίας μου φέρνει, στρέφοντας τον κορμό της, στην μούρη μου τις δύο της όμορες τρύπες για 69 προφανώς, χωρίς αυτό να της έχει ζητηθεί!
Παρότι είμαι κωλοτρυπιδομουνογλυφάκιας, δεν τόλμησα να τις γλείψω γιατί αμφότερες οι οπές της είχαν ένα απαίσιο κουραδί χρώμα που παρέπεμπε σε κοπρολαγνικές καταστάσεις!
Δεν έχω ξαναδεί πιο άσχημο σετ από γυναικείες τρύπες!!!
Τουλάχιστον δεν μύριζαν!Κάτι ήταν κι αυτό.

"Έχεις ωραία μπούτια" μου είπε, αφήνοντας για λίγο τον πούτσο μου.
"Τετρακέφαλους" τη διορθώνω.
"Ναι, ναι, χαχαχαχαχα ... "
"Σπίρτο η Τζουλιάνα" λέω από μέσα μου.

Της κάνω σύνθημα να σταματήσει και να ανέβει "από πάνω"
Όση ώρα μου βύζαινε τον πούτσο μου με το μουνί της μου έλεγε "Ωραίο πρόσωπο έχεις" κοιτώντας με στα μάτια.
Παίζει να είπε αυτή τη φράση και 20 φορές.
Μην αντέχοντας την ηλίθια συμπεριφορά και τον μονόλογό της, την γύρισα στα 4 γαι να την ξεκωλιάσω και να τελειώνει η ιστορία.
Σφυροκώλιασμα δυνατό για κανά πεντάλεπτο - το αντέχει το κωλογαμήσι - χύσιμο και adios muchacha για πάντα.
.....................................................................................................................................................
Τίποτα δεν μου έμεινε στις μνήμες μου, απ' αυτό το γαμήσι να θυμάμαι.Ένα άχρωμο πήδημα και ένα καμμένο εικοσάρικο.
Επβεβαίωσα όμως για άλλη μια φορά δύο από τα αγαπημένα ρητά μου:
Όπου ακούς πολλά κεράσια, κράτα μικρό καλάθι
και
Γυναίκες πολλές, Θηλυκά λίγες, Πουτάνες ελάχιστες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
BO
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2014
-Σε κάποια φάση της πεολειχίας μου φέρνει,στρέφοντας τον κορμό της,στην μούρη μου τις δύο της όμορες τρύπες για 69 προφανώς, χωρίς αυτό να της έχει ζητηθεί!Χμμμ;
-"Έχεις ωραία μπούτια" μου είπε, αφήνοντας για λίγο τον πούτσο μου....Λύπη
-Όση ώρα μου βύζαινε τον πούτσο μου με το μουνί της μου έλεγε "Ωραίο πρόσωπο έχεις" κοιτώντας με στα μάτια.Παίζει να είπε αυτή τη φράση και 20 φορές...Εμμμμ

Μήπως βιντεοσκόπησε και την ερωτική πράξη μεταξύ σας, για ν αυνανίζεται στον ελεύθερο χρόνο της;;ΜαλακίαΜήπως σε πλήρωσε αυτή για να γαμ@θητε;;Αδελφέ, εξτραδάκια από τάνες λαμβάνουμε όλοι μας λίγο πολύ κατά καιρούς, απότοκο της πουτανοπαπάτζας.Κάποιοι όμως το παραχέζετε με την οργιάζουσα φαντασία σας και περιγράφετε σκηνικά, που δεν συμβαίνουν ούτε σε γυρίσματα τσόντας..Ελπίζω να το διορθώσεις αυτό σε μελλοντικές κριτικές σου.
04 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Νομίζω ότι ο φίλος Bill OldKostas δεν έγραψε κάτι το φρικιαστικό. Στην Φυλής πήγε και πήδηξε καί ΜΑΛΙΣΤΑ Αλβανίδα! ! !
SERAPIS.
04 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το 69 που μου προσέφερε και δεν δέχτηκα, δεν ήταν έξτρα.
Δεν περιέγραψα τίποτα στην κριτική μου, που να εκπορεύεται από την φαντασία μου, ακτινοκλώνε21.
Αντίθετα οι δικές σου κριτικές που είναι, τις κρατάς μυστικές;
BO
Bill OldKostas
04 Μαΐου, 2014
Ο BillOldKostas σε ότι αφορα τις υπηρεσίες τα λεει καλα.Η Τζουλιανα τα κανει όλα αυτά (69,κωλο,ακα,γλωσσο,τελειωτικο στα βυζια κλπ)τα εχει στανταρ δεν θεωρούνται εξτρα.Οπως επισης λεει και διαφορα γλυψιματα τι ωραιος εισαι κλπ κλπ όλα μες το παιχνιδι είναι.Επισης οντως από εμφανιση είναι κατω του μετριου αλλα εκει που θα διαφωνησω είναι προς το γαμησι της...εεε δεν το λες και αχρωμο πηδημα και χαμενο 20αρικο ελεος δηλαδή αν πας με καποιες άλλες που είναι οντως φολαρες είναι για να αυτοκτονεις μετα? Money Mouth
05 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ προκάτ και ψεύτικο ότι κάνει και ότι λέει ρε Τσαρκ.
Γι' αυτό δεν μου είπε τίποτα, η όλη φάση.
BO
Bill OldKostas
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5