Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 12.45 . Η Πάολα είναι μια μελαχρινή κοπέλα με πιασηματάκια χορταστική κωλάρα και 2.5άρια βυζιά. Εργάζεται εδώ καθώς και στο Βέργας 3. Αυτό που μου έκανε στιγμιαίο κλικ και πέρασα είναι το κάτι πρόστυχο που είχε στο πρόσωπο της , όταν έβγαλε την γλώσσα της και έκανε παιχνιδάκια. Πέρασα στο δωμάτιο. Ήρθε μετά από κάνα 5λέπτο. Σηκώθηκα πήγα από πίσω της , έβαλα τα χέρια μου κάτω από την ρόζ φουστίτσα που φορούσε και χούφτωσα τα κωλομέρια της , αυτή άρχισε να δαγκώνει τα χείλη της όπως έβλεπα από τον καθρέπτη , το χέρι μου γλίστρησε μέσα από το εσώρουχο της και άρχισα να παίζω το μουνάκι της όπου μετά από λίγο υγράνθηκε….της κατέβασα την φούστα και την έστησα με ανοιχτά τα πόδια μπροστά στον καθρέπτη , έσκυψα και άρχισα να γλύφω την κλειτορίδα της και της κωλοτρυπίδα της. Όλα όσα γράφω γινόντουσαν σε γρήγορους ρυθμούς. Γύρισε έσκυψε μπροστά μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα καλή , βαθιά , περάσματα και από τα αρχίδια , σταματούσε με κοιτούσε στα μάτια και μου έλεγε σου γλύφω τον πούτσο μωρό μου σου αρέσει? Οι καύλες είχαν χτυπήσει κόκκινο , γρήγορο πέρασμα προφυλακτικού , στήσιμο στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , τούρλωσε την κωλάρα της σάλιωσε δύο δάχτυλα και τα έχωσε στο μουνακι της. Μπήκα μέσα της βαθιά και απότομα , άρχισα να την γαμάω σε γρήγορους ρυθμούς και αυτή φώναζε σκίσε το μουνάκι μου , δεν άντεξα πολύ μετά από κάνα δίλεπτο τραβήχτηκα απότομα αφαίρεσα το προφυλακτικό και έχυσα στα κωλομέρια της χωρίς να την έχω ρωτήσει. Αρχικά ξαφνίστηκε αλλά μου είπε μόνο ότι είμαι καύλα….Ζήτησε να την σκουπίσω τα πολλά πολλά γιατί δεν έβλεπε. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 10 λεπτά μίας και όλα έγιναν σε γρήγορους ρυθμούς. Κάποια στιγμή θα ήθελα να την ξαναπάρω μίας και ήταν μές στην καύλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Πάολα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.660
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2014
Και εμενα μου αρεσε εμφανισιακα το μωρο αλλα ειχα διστασει να περασω γιατι δεν ηξερα τι αποδοση εχει μεσα στο δωματιο.Μηπως σου ειπε τι βαρδια θα δουλευει?

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1