Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη απόγευμα στις 19.30 , δούλευε μία μελαχρινή ψηλή νταρντάνα γύρω στα 30 , με 2.5άρια βυζιά και πίρσινγκ στον αφαλό , νομίζω την έχω δει αρκετούς μήνες πριν άλλη μια φορά. Στο σαλόνι ήταν όλο αέρα και μου έλεγε πέρνα να δείς τι πίπα θα σου κάνω κλπ. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Όσο πλενόμουν στο νιπτήρα μπήκε μέσα , στάθηκε μπροστά στον καθρέπτη έβγαλε το στρίνγκ της και έπαιρνε διάφορες πόζες κοιτάζοντας το είδωλο της στον καθρέπτη . Άρχισε να μου κάνει ερωτήσεις , αν είμαι έλληνας αν δουλεύω γιατί δεν έχω παντρευτεί ακόμα και μετά αφού με ρώτησε αν την Κυριακή είναι ανοιχτά τα μαγαζιά και της απάντησα καταφατικά ξεκίνησε έναν μονόλογο λέγοντας μου ότι εδώ στην Ελλάδα όλοι βαριούνται γι αυτό πάει χάλια η χώρα , ότι είναι απαράδεκτο που τα καταστήματα δεν είναι ανοιχτά όλη μέρα και τις Κυριακές , ότι στην ρωσία είναι τα πάντα ανοιχτά γι αυτό και πάνε καλά σαν χώρα κλπ .Από μέσα μου σκέφτηκα να της πώ και τι κάνεις τότε εσύ εδώ στην Ελλάδα , αλλά τελικά αρκέστηκα να την δια κόψω λέγοντας της σεξ θα κάνουνε ή θα μιλάμε. Με καβάλησε και μου έφερε τα βυζιά της στο στόμα μου . Την έγλυψα και δάγκωσα τις ρόγες της αναστέναξε και είπε ότι της αρέσει. Άρχισε με την σειρά της να με φιλάει στον λαιμό και να χουφτώνει τα αρχίδια μου. Κατέβηκε προς τα κάτω και άρχισε να μου γλύφει τα αρχίδια παίζοντας ταυτόχρονα τον πούτσο μου. Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό . Με καθάρισε με μωρομάντιλο και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Η πίπα της καλή υγρή με αυξομειώσεις ρυθμού και εναλλαγές μεταξύ κορμού και αρχιδιών. Σχεδόν έτοιμος να χύσω την σταμάτησα . Πέρασμα προφυλακτικού και στήσιμο στα τέσσερα , καλή στάση σώματος ωραία θέα , η κωλοτρυπίδα φαινόταν δουλεμένη , δάχτυλο άφηνε να της βάλω αλλά σε ερώτηση αν τον δίνει απάντησε αρνητικά. Την γάμαγα δυνατά χουφτώνοντας τα βυζιά της , συνεχίσαμε για κάνα 3λέπτο. Σταμάτησα βγήκα και έβγαλα το προφυλακτικό , αυτή έσκυψε από κάτω μου και πήρε τα αρχίδια μου στο στόμα της , εγώ τον έπαιζα. Με σταμάτησε και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Με ρούφαγε μέχρι που έχυσα στο στόμα της. Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα πλύθηκε και έφυγε λέγοντα ότι με περιμένει πάλι. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 12 λεπτά. Αν εξαιρέσεις την πίπα της που ήταν σχεδόν το 80% της συνεύρεσης και ήταν πολύ καλή δεν έχω να πώ κάτι άλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.118
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού