Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην κορυφή της κεντρικής μεταλλικής σκάλας διαπίστωσα πως το αριστερό μπουρδέλο ήταν κλειστό. Συνέχισα ανεβαίνοντας δεξιά και περνώντας στο άδειο από κόσμο σκοτεινό σαλόνι κάθισα στο βάθος.
Πρώτη εμφανίστηκε η ευτραφής ρωσίδα Σοφία, φορώντας φαρδουλή αμάνικη μπλούζα που φούκωνε στην κοιλιά και κοντή φούστα. Tα σκούρα ίσια μαλλιά της τα είχε κουρεμένα καρέ στο ύψος της σιαγόνoς και το σεληνοειδές πρόσωπό της ηταν σοβαρό.
– Γεια σου αγάπη μου! με χαιρέτησε
– Γεια σου! την αντιχαιρέτησα.
Ακολούθησε η λιγότερο ευτραφής ουκρανή Νικόλ, φορώντας στηθόδεσμο και κιλότα, με σγουρά μαύρα μαλλιά πιασμένα πίσω, μέτριο πρόσωπο, μεσαίο στήθος, φαρδύ κώλο και χοντρουλά μπούτια με κυτταρίτιδα.
– Γεια σου αστέρι! με χαιρέτησε με τη σειρά της.
– Τσιμπουκάκι, μουνάκι, πισωκολλητό, 69, φιλάκια παντού! Μία 10, παρτουζίτσα μόνο 15! Να περάσεις πολύ ωραία! είπε η Σοφία.
Σηκώθηκα χωρίς να πω κάτι κι εκείνες, νομίζοντας πως θα έφευγα, μου γύρισαν τα χοντρά τους οπίσθια και κίνησαν προς το κουζινάκι.
– Θα περάσω! φώναξα κάνοντάς τες να στραφούν ξανά προς το μέρος μου.
– Με ποια θέλεις; ρώτησε η Σοφία.
– Θα σας πάρω και τις 2, ορίστε 15 ευρώ! απάντησα και της έδωσα δύο 10ρικα.
– Ευχαριστώ, έλα, πέρασε εδώ! είπε και μου έδειξε το ένα από τα δύο αντικριστά δωμάτια.
Επρόκειτο για ευρύχωρο και καθαρό χώρο με καλό κρεβάτι.
Το δίδυμο δεν άργησε ν' ανοίξει την πόρτα. Πρώτη πήγαινε η Σοφία.
– Ξάπλωσε μωρό μου! πρόσταξε, βλέποντας πως καθόμουν οκλαδόν στο στρώμα.
Παράλληλα γδύθηκε εμφανίζοντας: μεγάλα κρεμαστά βυζιά, μονοκόμματο κορμό με προπετή κοιλιά, κωλάρα και χοντρές μπουτάρες.
Μ' ένα υγρό μαντιλάκι έπιασε να καθαρίσει τη γεννητική μου περιοχή. Την ίδια στιγμή η ολόγυμνη Νικόλ με προσέγγιζε από την αντίθετη πλευρά.
– Α δεν θέλω ελεύθερο στοματικό! διευκρίνησα αμέσως.
– Κανένας δεν θα σου κάνει ελεύθερο στοματικό, μη φοβάσαι! μου είπε σοβαρά και συνέχισε να καθαρίζει την περιοχή.
Στο ημισηκωμένο πουλί μου η Νικόλ ξετύλιξε, με το στόμα, το προφυλακτικό, ξεκινώντας μία δυνατή και βαθιά πίπα, ενώ η Σοφία άρχιζε με φιλιά-γλειψίματα στις θηλές, στον λαιμό, στα μάγουλα, μέχρι τ' αυτιά μου. Η αναπνοή της μύριζε τσιγάρο!
Η Νικόλ ήδη έγλειφε-ρουφούσε τ' αρχίδια μου βγάζοντας σιγανούς «μυκηθμούς».
Παρόμοιους «μυκηθμούς» έβγαζε και η έτερη «αρκούδα», η Σοφία, καθώς ενάλλασσε το γλείψιμο στο σώμα και στο πρόσωπό μου, με το τρίψιμο των πλούσιων μαστών της στη μούρη μου!
Κάποια στιγμή ζήτησα να γίνει αντιστροφή και ήταν η Νικόλ που άρχισε ν' ασχολείται με το πάνω μέρος μου ενώ η Σοφία με το κάτω.
Χωρίς αλλαγή καπότας η μία έγλειφε τα σάλια της άλλης!
– Ελα! Ελα να με γαμήσεις! μου είπε μετά από λίγο η Σοφία και στήθηκε στα 4.
Αρχισα να γαμάω κρατώντας την γερά απ' τα κωλομέρια, πάνω απ' τα οποία ήταν ζωγραφισμένο ένα μικρό τρίμπαλ, ενώ εκείνη είχε βυθίσει τη μούρη στο μαξιλάρι έχοντας τουρλώσει την κωλάρα της.
– Ελα αγάπη μου, έλα! μου φωναζε με υποτιθέμενη καύλα, ανάμεσα στις γαμικές ωθήσεις και τα κωλοσκάμπιλα που της έριχνα!
– Ετσι αστέρι μου, έτσι αγόρι μου, έτσι! με παρότρυνε η Νικόλ που στεκόταν πίσω μου και γλείφοντάς με στον λαιμό, με τα χέρια της έσπρωχνε τον κώλο μου δυναμώνοντας τις γαμιές μου!
Πλάσματα του αγοραίου έρωτα και μυημένες στα γαμικά, συνεργάζονταν έχοντας σκοπό να με τελειώσουν από νωρίς! Εγώ όμως έχοντας χύσει πριν περίπου 2 ώρες άντεχα!
Ετσι ώστε γάμησα πισωκολλητά και τη Νικόλ –η οποία υπομένει δυνατό σφυροκόπι!– και ξανά τη Σοφία –πάντα σε πισωκολλητό γονατιστό!– μέχρι που το τέλος ήρθε μέσα στο στόμα της Νικόλ (ή της Σοφίας;...Χα χα χα, αστειεύομαι!) έχοντας τη Σοφία να μουλιάζει το αυτί μου τρίβοντας εναλλάξ τις ρώγες μου!
Φυσικά καθ' όλη τη διάρκεια φορούσα προφυλακτικό.
– Γούσταρες μωρό μου; με ρώτησαν στο τέλος.
– Ναι, αλλά θα γουστάρω πιο πολύ εάν μου δώσετε και τα ρέστα μου! τους είπα ασθμαίνοντας, προσπαθώντας να δώσω στη φωνή μου έναν τόνο χιουμοριστικό.
Σοβάρεψαν.
«Ααα, κορίτσια λυπάμαι! Φίλοι φίλοι αλλά στο φαΐ σκύλοι, δαγκώνω και το κόκαλο!» σκέφτηκα.
Βγαίνοντας στο φως ένιωθα καλά! Είχα γαμήσει δις και στην τσέπη μου βρίσκονταν ακόμα 65 ευρώ˙ έξι 10ρικα και ένα τάλληρο.

*Βλέπε και προηγούμενη κριτική: «Πρώτη «κατάθεση»: 20 ευρώ»

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Νικόλ
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 04 Μαΐου, 2014) 03 Μαΐου, 2014
+1 από μένα γιατί άντεξες την πάλη με τα θεριά και πήρες και πίσω τα ρέστα.Μετά που πήγες τύπε?
04 Μαΐου, 2014
ωραιος οπως παντα Φανουρη+1
04 Μαΐου, 2014
«+1 από μένα...Μετά που πήγες τύπε?

Σ' ευχαριστώ φίλε aktinologos21!
Συνέχισα την τσάρκα!


Θενξ α λοτ φίλε erastis01
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3