Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογοητευμένος Money Mouth από τα μπάζα, που είδαν τα μάτια μου στο μαγευτικό Μεταξουργείο και που σαφώς δεν άξιζαν ούτε τα 10 ευρώ που ζητούσαν, κίνησα για να φύγω.
Η ώρα ήταν 23 & 05.Θυμήθηκα ξαφνικά για μια Αλίνα τσιμπουκλού που αρκετοί είχαν γράψει ότι έκανε καλή πίπα και ότι ήταν αξιόμαχο τεμάχιο.
Στρίβοντας την Κολωνού είδα ότι το φως στο Λεωνίδου 6 ήταν κλειστό, αλλά η εξώπορτά του ανοιχτή.
Θυμήθηκα επίσης ότι τέτοια ώρα αλλάζει η βάρδια.
Περπάτησα προς το μπουρδέλο και καθώς το πλησίασα, είδα μία κοπέλα κοντά στα 30 έτη με συμπαθητικό πρόσωπο, με αλογοουρά να μιλάει στο κινητό!
"Έχει γούστο να είναι αυτή η Αλίνα" σκέφτηκα! Εμμμμ
Το επόμενο δευτερόλεπτο πέρασε από μπροστά μου και ανέβηκε τα σκαλιά του βρώμικου μπουρδελόσπιτου.
Αυτή ήταν! Σπασίκλας
Αποφάσισα να κάνω τον γύρο του οικοδομικού τετραγώνου μέχρι να ετοιμαστεί η Αλίνα για να εισέλθω κι εγώ στο δωμάτιο, αφού αυτό που είδα - έστω και ντυμένη με τα τζην της - μου άρεσε!
Το “φως” ήταν πλέον ανοιχτό κι εγώ καθόμουν ήδη στον παλιό καναπέ του μπουρδέλου.
Η αλλοδαπή τσατσά με πληροφόρησε ότι "είναι η Αλίνα"!
"Δεν την ξέρω" της αποκρίθηκα ακούγωντας νερά και πλατσουρίσματα: το μωρό έκανε το μπάνιο του.
"Μισό λεπτό, έρχομαι" φώναξε εκείνη μέσα από το λουτρό.
Δευτερόλεπτα αργότερα έκανε την εμφάνισή της η Αλίνα με μια πετσέτα να σφουγγίζει το σώμα της:
Φορούσε ένα μπικίνι μαγιό που έκρυβε το σαφώς μικρό στήθος της, ενώ ένα ζευγάρι ωραία μπούτια και 2 αφράτα κωλομάγουλα στηρίζονταν στα καβλιάρικα ψηλοτάκουνά της.
Μου άρεσε και χωρίς πολλά ρούχα, τελικά! Ντροπή
Έδωσα το δεκάρικο, μπήκα στο τρισάθλιο δωμάτιο απέναντι ακριβώς από την κουζίνα, ξεντύθηκα και άραξα στο καθόλα βρώμικο σεντόνι περιμένοντας το φρεσκοπλυμένο Ρωσσόφωνο πουτανίδιο.
Μετά από λίγο μπήκε, με καλησπέρισε και έβγαλε δυστυχώς τα πορνοπάπουτσά της.
Μου είπε ότι δεν με είχε ξαναδεί και πήρε αμέσως θέση ανάμεσα στα πόδια μου, χωρίς καθόλου προκαταρκτικά! Λύπη
Αφού μου είπε ότι δεν έκανε μπάνιο αλλά ξύρισε το μουνί της και μου το έδειξε, άρχισε να μου γλείφει τον πούτσο χωρίς προφύλαξη!
"Συνήθως στους Έλληνες, κάνω χωρίς προφυλακτικό, αν είναι καθαροί", μου απολογήθηκε.
"Συνέχισε" της είπα και εκείνη άρχισε μια πολύ μονότονη πίπα, μόνο το πουτσοκέφαλο ρούφαγε γρήγορα χωρίς καθόλου αισθησιασμό!Ούτε deepthroat έκανε, ούτε ιδιαίτερη τεχνική εφάρμοζε!Μια γρήγορη, μονότονη με αρκετό χέρι μαλακία, παρά πίπα, δυστυχώς!
Την σταμάτησα γιατί η πίπα ήταν μια αποτυχία και μισή, μέχρι και η ίδια το παραδέχτηκε "ότι έκανε πολύ γρήγορα", μου φόρεσε την καπότα και της ξεκούμπωσα το σουτιέν!
Τι το 'θελα:Δύο πεσμένα, χάλια, τριγωνικά βύζια, μάλλον προς δυάρια, με ραγάδες, τα οποία παρόλο το μικρό τους μέγεθος κοιτούσαν προς το πάτωμα!!!
Προσπαθώντας να σώσω την παρτίδα την έστησα στα 4: ωραίος κώλος, όχι ιδιαίτερα πεταχτός και δυνατές, χυτές μπουτάρες!'Αρχισα αμέσως το σφυροκόπημα και μετά από 5 - 6 λεπτά, έβγαλα την καπότα και της πέταξα τα φλόκια μου στο στόμα της.
'Αφού ξέπλυνε το στόμα της από τα χύσια μου μου είπε ότι με περιμένει να ξαναπάω ...
Έπλυνα κι εγώ τα χέρια μου και το καβλί μου όσο μπορούσα, αφού το υγρό σαπούνι ήταν νερό σκέτο Μαλακία , ντύθηκα, καληνύχτισα την τσατσά που στο βάθος της κουζίνας, απολάμβανε ένα σχεδόν μεταμεσονύχτιο δείπνο και αποχώρησα του οίκου τούτου, κοιτάζοντας το κινητό μου.
Η ώρα ήταν 23:41.
Δεν είχε φτάσει, ακόμα, Αλίνα μου το αύριο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
BO
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2014
σούπερ πατούρα με μεταπτυχιακό στο σαξόφωνο ,οπως τα λέει ο φίλος !!!!!!
03 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε μεγάλε, καταλαβαίνεις τι διαβάζεις; Χμμμ;
Εγώ έγραψα ότι " ... και εκείνη άρχισε μια πολύ μονότονη πίπα, μόνο το πουτσοκέφαλο ρούφαγε γρήγορα χωρίς καθόλου αισθησιασμό!Ούτε deepthroat έκανε, ούτε ιδιαίτερη τεχνική εφάρμοζε!Μια γρήγορη, μονότονη με αρκετό χέρι μαλακία, παρά πίπα, δυστυχώς!
Την σταμάτησα γιατί η πίπα ήταν μια αποτυχία και μισή, μέχρι και η ίδια το παραδέχτηκε "ότι έκανε πολύ γρήγορα" ... " Τι μεταπτυχιακά σε σαξόφωνα και κλαρινέτα μας λες;
Για τον κώλο μάλλον συμφωνούμε " ... ωραίος κώλος, όχι ιδιαίτερα πεταχτός και δυνατές, χυτές μπουτάρες! ... "
Πρόσεχε ρε μάγκα, γιατί και βετεράνος είσαι και Ρωσσο-Ουκρανολάγνος ... Χαμόγελο
BO
Bill OldKostas
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2