Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά απο δυο χαλαρά ποτάκια με εναν καλό φίλο ήρθε η ώρα για μια βόλτα στα στένα του Μεταξουργείου ! 'Ωρα 2 και μισή περίπου,μέτρια κίνηση και σχεδόν όλα τα σπίτια ανοιχτά ! Αφού γυρίσαμε αρκετούς οίκους και έχοντας δει 2-3 αρκετά αξιόλογες κοπέλες καταλήξαμε Λεωνίδου 28 στο πάνω όροφο όπου εκεί ήταν η Νατάσσα μια κοπέλα λογικά απο Αλβανία,ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα αρκετά καλο βυζάκι,ωραίος κώλος και απο εμφάνιση προσώπου κατα τα δικά μου πάντα γούστα έτσι και έτσι! Μας υποδέχτηκε μια χόντρη και παράλληλα ξυνή τσατσά η όποια έδειξε να βαριέτε υπερβολικά.Παρουσίασε την Νατάσσα και το απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ! Η κοπέλα μας καυλάντισε αρκετά στο σαλόνι με τριψίματα και ένα δύο πεταχτά φιλιά ! Δεν το σκέφτηκα πολυ και πέρασα πρώτος δείνοντας το ακριβές αντίτιμο στην υπηρεσία ! Το δωμάτιο αρκετά μεγάλο,σχετικά καθαρό και πολύ φωτεινό.Αναμονή περιπού 2-3 λεπτά και μετά έρχεται η Νατάσσα οπου ξεκινάει χαιδέματα, φιλιά στο λαιμό και αρκετά γλωσσόφιλα ! Δεν αργεί να μου γίνει κάγκελο και ετσι περνάει καπότα και ξεκινάει μια πίπα μέτρια η οποια όμως κράτησε σχετικά λίγο ! Πρώτη στάση ιεραποστολικό και αφου βάλει λίγη κρέμα ξεκίνισα να την καρφώνω δυνατά.Το μουνί της δεν ειχε και την καλύτερη αίσθηση αλλα δεν ηταν ούτε και εντελώς αέρας ! Δέυτερη στάση cowgirl οπου εκεί ανταλάξαμε αρκετά γλωσσόφιλα και της έγλυφα τα ωραία βυζακια της ! Τέλος,στήνεται για πισοκωλλητό οπου θαύμασα την υπέροχη μουνάρα της ! Ειχε στηθεί πολύ σωστά και ετσι με έκανε να τελειώσω ! Φεύγοντας απο το δωμάτιο μου έδωσε παλι ενα γλωσσόφιλο και με ευχαρίστησε ! Σίγουρα ηταν μια πολύ καλή επιλογή ! Η κοπέλα τιμάει το δεκάρικο, δεν έδειξε να βαριέτε ουτε δευτερόλεπτο και με λίγα λόγια έκανε πολύ σωστά την δουλειά της ! Εννοείται πως θα ξαναπάω Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Υπηρεσίες
dimi7064i
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
2.618
Πόντοι:
731
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού