Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
15 Απριλίου 2014, Μ. Τρίτη. Παρότι είχε ήδη μπει η μεγάλη εβδομάδα, έχοντας μία τάση προς την αμαρτία στριφογύριζε στο μυαλό μου μια "πασχαλινή" επίσκεψη σε σπιτάκι για να πάνε καλά οι γιορτές. Μετά από κάποιες πρωινές δουλίτσες λοιπόν, Τρίτη πρωί ο αρχικός μου στόχος ήταν η κουκλάρα η Τερέζα με τις βυζάρες απ' το Φυλής 74 το υπογειάκι. Δυστυχώς όμως τη συγκεκριμένη μέρα δε δούλεψε η κοπέλα, οπότε άλλαξα αναγκαστικά τα σχέδιά μου και στράφηκα στη λύση της Aurora που δουλεύει σε ένα απ' τα δύο 50άρια (όλο ξεχνάω σε ποιο απ' τα δύο) την οποία έχω βάλει στο μάτι καιρό τώρα. Οδηγώντας όμως προς τα εκεί με το αμάξι κι ενώ είχα φτάσει στη διασταύρωση με τη Χέυδεν, πέφτει το μάτι μου σε μία ξανθιά θεά που βάδιζε βιαστικά στο πεζοδρόμιο της Φυλής... Μέχρι να γυρίσω το κεφάλι μου για τη δω καλύτερα είχε εξαφανιστεί! Υπέθεσα λοιπόν ότι θα μπήκε σε ένα απ' τα δύο σπιτάκια στο 66 (τα οποία γενικά δεν τα έχω σε υπόληψη), οπότε πάρκαρα άμεσα και κατευθύνθηκα προς τα εκεί. Όντως στο ένα απ' τα δύο ήταν σβηστό το φωτάκι, δείγμα του ότι άλλαζε η βάρδια, οπότε περίμενα λίγο και μόλις είδα όχι το πράσινο, αλλά το κόκκινο φως μπήκα στο σαλονάκιΧαμόγελο Εκεί τρώω το πρώτο μου ξενέρωμα: Βγαίνει να με υποδεχτεί η τσατσά, μία κλασσική μεσήλικη λαϊκή γυναίκα, η οποία όμως βρωμούσε και έζεχνε από μέτρα μακριά... Κάνω πώς δεν καταλαβαίνω, άλλωστε όποιος έχει επισκεφτεί έστω και μια φορά το Μετάξι παθαίνει ανοσία σε κάτι τέτοια, και περιμένω να δω την κοπέλα που είδα φευγαλέα στο δρόμο και μου έκανε τόση εντύπωση. Μόλις βγαίνει διαπιστώνω ότι δεν ήταν κάποιο άγνωστο σε 'μένα νέο αστεράκι, αλλά η γνωστή Ιλόνα που δούλευε παλιότερα στα studio στην Κασσάνδρας (οι παλιότεροι στουντιάκηδες σίγουρα τη θυμούνται), μετέπειτα Άννα στο μπουρδελάκι στη Χωματιανού κοντά στο σταθμό Λαρίσης και που τώρα έχει μετακομίσει στη Φυλής αλλά εγώ την είχα πετύχει μόνο στα 50άρια και δε γνώριζα ότι δουλεύει στο συγκεκριμένο σπιτάκι το οποίο ούτως ή άλλως δεν επισκέπτομαι κιόλας συχνά... Παρότι είχα να τη δω κάποιους μήνες από τσάρκα μου (δεν είχα περάσει ποτέ μαζί της στο παρελθόν) η Άννα με θυμήθηκε και με χαιρέτησε. Εγώ την είχα ούτως ή άλλως στο πρόγραμμα γιατί μου άρεσε πάρα πολύ σαν κοπέλα, οπότε δε χρειάστηκε να το σκεφτώ και πολύ για να ζητήσω απ' την τσατσά να με περάσει σε δωμάτιο δίνοντάς της παράλληλα το προβλεπόμενο εικοσάρικο. Βλέποντας το δωμάτιο το πρώτο που σκέφτηκα ήταν ότι δεν είχε ουδεμία σχέση με την καθαριότητα της τσατσάς (ευτυχώς), καθαρό, τακτοποιημένο, απ' τα καλά της Φυλής και με τα στοιχειώδη κομφόρ για δωμάτιο μπουρδέλου (κομοδίνο, κρεμάστρα, χαρτί, σαπούνι, καθρέφτες κ.τ.λπ.). Η Άννα ήρθε πολύ σύντομα στο δωμάτιο, σε χρόνο μικρότερο του κανονικού κι ενώ είχα μόλις ξεντυθεί. Ας προβώ εδώ σε μια περιγραφή της: Πρόκειται για μία ξανθιά, αδύνατη - όχι χτικιάρα - ξανθιά κουκλάρα με απίστευτο κορμί, γενικά η εμφάνισή της είναι too much για κοπέλα που εργάζεται σε μπουρδέλο (χωρίς φυσικά αυτό να σημαίνει πως δε βρίσκεις κι άλλες τόσο όμορφες κοπέλες σε μπουρδέλα), θυμίζει πιο πολύ στουντιοκόριτσο. Ηλικία γύρω στα 25 - 27 την κάνει κάποιος που θα τη δει, καταγωγή από Ρωσία λέει, Μολδαβή συγκεκριμένα γνωρίζω εγώ πως είναι στην πραγματικότητα. Πανέμορφο πρόσωπο, στήθος μικρό αλλά όχι αδιάφορο νούμερο 1,5 ή 2, εξαιρετικό κωλαράκι, tattoo αν θυμάμαι καλά αλλά έχω ξεχάσει το σημείο γιατί γράφω την κριτική αρκετές μέρες μετά την επίσκεψη. Γενικά είναι απ' τις κοπέλες που παρότι το σαλονάρισμά της είναι επιεικώς μέτριο, αν δεν τη γνωρίζεις και τη δεις να παρουσιάζεται πιστεύω ότι το χέρι σου θα πάει αυτομάτως στο πορτοφόλι. Κάπου εδώ όμως τελειώνει και το "παραμύθι". Η Άννα λοιπόν μπήκε στο δωμάτιο με ένα sexy διχτυωτό κορμάκι το οποίο απλά κατέβασε από πάνω ώστε να φαίνεται το στήθος της και το ανέβασε ως τη μέση της ώστε να φαίνεται το ξυρισμένο και περιποιημένο μουνάκι της, αλλά δεν το έβγαλε τελείως παρότι δεν είχε να κρύψει κάποια ατέλεια στο κορμί της, οπότε κακό σημάδι που προμηνύει βιασύνη από μεριάς της. Ανταλλάσσουμε δυο κουβέντες αφού πρώτα μου εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για την τσατσά που έζεχνε, με θυμόταν φατσικά προφανώς από τις τσάρκες που θα με είχε δει, μάλιστα είχε την εντύπωση πως είχαμε ξαναπεράσει μαζί πράγμα το οποίο τη διαβεβαίωσα πως δεν είχε συμβεί ποτέ. Της κάνω εγώ κανα δυο ερωτήσεις σχετικά με τη δουλειά της, γιατί ενώ είναι τόσο ωραία κοπέλα έφυγε απ' τα studio κ.τ.λπ., απαντούσε σφιγμένη και ξινισμένη δείχνοντας πως δεν έχει όρεξη για κουβέντα. Μου δίνει κάποια φιλιά στο σώμα, αρχίζω κι εγώ να περιεργάζομαι το κορμί της χωρίς ανταπόκριση από μεριάς της, αντιθέτως ήταν πολύ σφιγμένη και έδειχνε πως δεν έχει όρεξη για πολλά - πολλά και με ρωτάει βαριεστημένα πώς θέλω να ξεκινήσουμε. Της ζητάω να τη γλείψω και γυρνάει και με ρωτάει απότομα "Γιατί άκουσες μήπως να αναγγέλλεται πρόγραμμα 69 στο σαλόνι"; Η αλήθεια είναι ότι δεν είχα δώσει και πολλή βάση στα λεγόμενα της τσατσάς, άλλωστε ειδικά στη Φυλής το γλειφομούνι είναι πλέον στάνταρ λίγο - πολύ. Δεν κάνει λοιπόν 69 η κοπέλα, δεν ξενέρωσα τόσο για το ότι δε θα είχα τη χαρά να σαλιώσω το μουνάκι της αν και είναι μία απ' τις αγαπημένες μου δραστηριότητες, αλλά κυρίως για τον τρόπο που μου το ξέκοψε. Το προσπερνάω και της ζητάω να μου κάνει εκείνη στοματικό. Οφείλω λοιπόν να ομολογήσω ότι η πίπα είναι το δυνατό της σημείο, γλείφει και ρουφάει το πέος σαν αληθινή πορνοστάρ, με μανία και λαχτάρα θαρρείς αλλά όχι άτσαλα, μου έγλειψε και μπαλάκια, το τσιμπούκι της είναι απογειωτικό και απ' τα καλύτερα που μου έχουν πάρει ποτέ σε μπουρδέλο. Πλην όμως η Άννα δεν είναι απ' τις κοπέλες που "ξεχνιέται" και περιμένει εσένα να τη σταματήσεις, οπότε μετά από λίγο σταμάτησε και με ρώτησε τί θέλω να κάνουμε στη συνέχεια. Περνάμε λοιπόν στο κλασσικό ιεραποστολικό με άριστη ανταπόκριση από μεριάς της με σωστή κίνηση του σώματος, κραυγούλες κ.τ.λπ., κι αυτό όμως διήρκεσε λίγο. Μετά από λίγες διεισδύσεις από μεριάς μου σηκώθηκε με δική της πρωτοβουλία και μου ζήτησε να την πάρω εγώ ξαπλωμένος κι εκείνη από πάνω, η ανταπόκρισή της ήταν ικανοποιητική. Τελευταία στάση αφήσαμε το πισωκολλητό με την Άννα στα 4 ώστε να έχω θέα το θεσπέσιο κωλαράκι της. Η ανταπόκρισή της ήταν επίσης καλή παρότι τη ζόρισα λίγο στο σφυροκόπημα, πλην όμως αυτό που έβγαζε είναι πως έκανε ό,τι έκανε από καθαρό επαγγελματισμό, η ίδια στην πραγματικότητα ήταν πολύ ψυχρή και η δικιά μου κάβλα οφειλόταν κυρίως στην εμφάνισή της και μόνο σ' αυτή. Επίσης δεν μπορούσε καθ' όλη τη διάρκεια της συνεύρεσής μας να κρύψει τη βιασύνη της. Το αποτέλεσμα είναι να μην μπορώ να τελειώσω μέσα της, οπότε τη ρώτησα ευγενικά αν μπορώ να τελειώσω πάνω στο κωλαράκι της με μαλακία. Αρνήθηκε απότομα και μου είπε αν θέλω κάτι τέτοιο μόνο στα βυζιά της και με εκείνη σε πλάγια στάση, όπως και έγινε όπου η κορύφωση ήρθε πάνω στο στήθος της στην άκρη του κρεβατιού, χωρίς πάλι να βγάλει το δικτυωτό κορμάκι το οποίο απλά κατέβασε χαμηλότερα και με την απαράδεκτη τσατσά να βήχει συνθηματικά για να βγει η κοπέλα απ' το δωμάτιο και την Άννα να φωνάζει "Τώρα έρχομαι"! Μόλις τελείωσα μου ζήτησε χαρτί κι αφού σκουπίστηκε βιαστικά και πλύθηκε πρόχειρα στο νιπτήρα, βγήκε σχεδόν τρέχοντας απ' το δωμάτιο χωρίς καν να με φιλήσει λέγοντάς μου ένα ξερό γεια. Συμπερασματικά παρά την εντυπωσιακή εμφάνιση της κοπέλας και το γεγονός ότι δείχνει να το κατέχει το άθλημα στο κρεβάτι, η συνεύρεσή μου αυτή ξεχάστηκε σχεδόν αμέσως μόλις βγήκα απ' το δωμάτιο, κυρίως λόγω της ψυχρότητας και της βιασύνης της Άννας σ' αυτήν (συνολική παραμονή στο δωμάτιο 10' - 12'), δείχνει φανερά ότι δε γουστάρει καθόλου τη δουλειά της κι αυτό το καταλαβαίνει κι ο πελάτης. Το αποκορύφωμα ήταν ένα περιστατικό κατά την αποχώρησή μου: Βγαίνοντας περίμεναν δύο άτομα στο σαλόνι και ήταν παρούσα και η τσατσά. Ο ένας απ' αυτούς με ρωτάει μπροστά στην τσατσά αν είναι καλή η κοπέλα στο δωμάτιο. Κομπιάζω λίγο αρχικά και διστάζω να του απαντήσω λόγω της παρουσίας της υπηρεσίας αλλά σκεφτόμενος στη συνέχεια ότι μπορεί να βλαστημούσε το 20άρικο που θα έδινε παρασυρόμενος απ' την ομορφιά της Αννούλας του απαντάω "καλή αλλά λίγο βιαστική". Τί ήθελα και το 'πα, με αρχίζει η τσατσά στο κράξιμο "Τί περίμενες δηλαδή, κάθησες 12' λεπτά στο δωμάτιο" κ.ά. οπότε την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια. Εν τέλει η Άννα συνίσταται κατ' εμέ για μια φορά μόνο και μόνο για την εμφάνιση και το τσιμπούκι της, και καλά είναι. Πώς λέμε ας πάει και το παλιάμπελο; Ας πάει και το εικοσάρικο για το αγγελικό της πρόσωπο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.597
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαΐου, 2014
ρε γούμαν πάτα και κανένα enter...βάλε καμιά παράγραφο...τα μάτια μου ρεεε...Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
02 Μαΐου, 2014
δείχνει φανερά ότι δε γουστάρει καθόλου τη δουλειά της κι αυτό το καταλαβαίνει κι ο πελάτης

Εδώ μπορω να πω ότι εισαι λιγο..πολύ υπερβολικος.Αν σου εβγαλε αυτή την εντυπωση η Αννα τοτε μαλλον δεν εχεις φαει τις τοσες τρελες φολες που κυκλοφορουν στα μπουρδελακια της Φυλης και του Μεταξιου.Ενταξει η Αννα είναι με τις ωρες τις αλλα ακομα και στα χειροτερα της είναι τουλάχιστον τυπικα καλη σε αυτά που θα κανει πχ μπαλακια,πιπα,συμμετοχη στο σεξ κλπ.Αν παλι είναι στις καλες τις και υπαρξει και καποια χημεια τοτε γινεται κολαση το δωματιο Κατσικογάμης
02 Μαΐου, 2014
Δεν "βαζεις μυαλο" και εξακολουθεις να γραφεις χωρις παραγραφους και να παραμενεις "τσακωμένος" με το enter.
ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Tσιμπα μια ακομα αρνητικη (3/9) , διχως καν να την διαβασω, γαιτι απλα κουραζομαι και δεν μπορω

Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
06 Μαΐου, 2014
Άνοιξε καμιά παράγραφο ρε φίλε.
Τυφλωθήκαμε! Κουλ
BO
Bill OldKostas
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4