Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
πρέπει να είχα κανά τριήμερο να εκκενώσω σπερμοπροστατικό υγρό , με αποτέλεσμα να φλέγομαι απο τα στερητικά , να με τραμπουκίζουν οι "ανώτεροι" (υποτίθεται) και να τραμπουκίζω όποιους με παίρνει, δύσκολη κατάσταση συνοπτικά...
αντίκρυσα μια μέτριου ύψους ποντικομούρα , με μεσαίους μαστούς ,πορτοκαλόκαστανόχρωης κόμης , και με το σκεπτικό ότι τα φαινοτυπικά χαρ/κά δεν έχουν καμμιά σημασία όσο η γρήγορη εκκένωση, την νοίκιασα με ένα 10άρικο.
παρόλο που έκανε τα πάντα μέσα για να εμποδίσει την στυτικοδιεγερτική διαδικασία , με το να μιλάει για άσχετα θέματα , με το να με ρωτάει μη σεξουαλικά πράγματα κτλ κτλ , η αποχή μου , εξασφάλιζε ότι θα έφερνα σε πέρας την αποστολή υπο οποιεσδήποτε συνθήκες.
άρχισε μια παθιάρικη ακάλυπτη πεολειχία και ένιωσα την ανακούφιση της τριήμερης στέρησης ξεφυσώντας με απόλαυση.
ξεαγκίστρωσα το σουτιέν της και αποκαλύφθηκαν δύο αρκετά θελκτικοί μαστοί ...
χαιδευα το σαρκίο της ενώ παρατηρούσα την πεϊκή ανόρθωση υπο την στοματολειχική της υποβοήθηση.
κάθησε ύπτια και εγώ πρηνηδόν , εφάρμοσα τον φαλό μου μέσα της και έσπρωχνα πυελικά προς το μέρος της , στη συνέχεια την έστησα κυνικά και εκ των όπισθεν άρχισα να την βάλλω,
μέχρι την αποβολή του πλεονάζοντος ζεστού υγρού απο μέσα μου...
αμήχανη τυπική μετασυνουσιακή κουβέντα σε μια ακατάληπτη διάλλεκτο με χειρονομίες , μέχρι να νιώσω το αεράκι της ηδονιστικής απελευθέρωσης καθώς διάβαινα την πόρτα της εξόδου...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού