Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 30 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα μεσημέρι στις 16.00. Έκανα βόλτα με τα πόδια σε διάφορα μασατζήδικα και πηγαίνοντας σε ένα στην Πατησίων , πέρασα από εδώ μίας και ήταν ο δρόμος μου να δω δύο οίκους ανοχής και δύο στουντέλα. Σήμερα δούλευε η Νάταλι , η ξανθιά μιλφογκίλφ που τελευταία δούλευε στο Κωνσταντινουπόλεως 166α και κατά καιρούς την έχω πετύχει Βέργας 6 και Διδύμου 8α .Ξανθιά , σώμα με πιασίματα 2άρι βυζί , δύο είναι τα χαρακτηριστικά της. Η μαύρη κορδέλα που έχει στον λαιμό της , και το τούρλωμα του κώλου που κάνει στο σαλονάρισμα της. Πέρασα στο δωμάτιο που είναι κλασσικό δωμάτιο μπουρδέλου δεκαετίας 80΄ 90΄ . Η Ναταλί δεν άργησε να έρθει. Ανέβηκε από πάνω μου , στην κυριολεξία με έγλυψε ολόκληρο από την μέση και πάνω , λαιμό , αυτιά , κοιλιά , στήθος πλευρά. Όση ώρα με έγλυφε με τα νύχια των χεριών της “χάιδευε” τα αρχίδια μου. Με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό. Με καθάρισε με μωρομάντιλο. Ξεκίνησε γλείφοντας τα αρχίδια για αρκετή ώρα. Πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Η πίπα της πολύ καλή βαθιά υγρή ενώ χαρακτηριστικό είναι κάτι που κάνει πολύ συχνά κατά την διάρκεια του τσιμπουκιού , την ώρα που τον έχει στο στόμα της με την γλώσσα της πεταρίζει το πουτσοκέφαλο. Η πίπα συνεχίστηκε για πολλή ώρα σχεδόν το σύνολο του χρόνου αν βγάλουμε τα προκαταρκτικά , με ρώτησε αν θέλω να χύσω έτσι ή να γαμήσω. Πέρασμα προφυλακτικού και στήσιμο στα τέσσερα , δυνατό πισωκολλητο με αυτή να μουγκρίζει για όχι πάνω από 2 λέπτα. Την γυρίζω ανάσκελα ανεβαίνω από πάνω της και της τον δίνω στο στόμα , ύστερα από λίγο έχυσα σε αυτό ενώ η Ναταλί με ρούφαγε μέχρι να βγει και η τελευταία σταγόνα. Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα και πλύθηκε. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν δεκαπέντε λεπτά και απόλαυσα το γλείψιμο της. Είπε ότι θα δουλεύει εδώ τώρα τα πρωινά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.132
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού