Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 13.30 , η καλύτερη ώρα λίγο πριν το μεσημεριανό φαγητό και πάντα έχει ησυχία. Με το που μπήκα στο μαγαζί αμέσως “δέχτηκα” επίθεση από την Αθηνά , αγκαλιές και προτροπές να την χουφτώσω….δεν με άφηνε να φύγω , σχεδόν με το ζόρι με έβαλε στο δωμάτιο …πλάκα κάνω θα πέρναγα έτσι κι αλλιώς. Η Αθηνά πέρασε στο δωμάτιο αφού είχε άλλο πελάτη και εγώ τα είπα λίγο με την υπηρεσία με τα μαύρα κοντά μαλλιά και τα γυαλιά που πάντα είναι ευγενική και με χιούμορ. Πέρασα στο δωμάτιο και μετά από κάνα τέταρτο ήρθε η Αθηνά. Τα είπαμε λίγο. Ανέβηκε από πάνω μου , χούφτωνα και φιλούσα τα βυζιά της ενώ έπαιζα το μουνάκι της και αρχίσαμε και τα γλωσσόφιλα. Άρχισε να με φιλά στο λαιμό και στο στήθος και μετά κατέβηκε προς τα κάτω . Ξεκίνησε γλείφοντας τα αρχίδια και στην συνέχεια πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Πίπα καλή υγρή και βαθιά. Την γύρισα σε στάση 69 όπου έγλειψα τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της , αυτή συνέχιζε την πίπα με φτυσίματα και χτυπήματα του πούτσου μου στα χείλη της. Στο δωμάτιο είναι πολύ ναζιάρα το βλέπεις στις εκφράσεις της αλλά και στην ομιλία της , ακόμα έχει το καλό ότι από την μια στιγμή στην άλλα μπορεί να ”μεταμορφωθεί “ από gfe σε pse και τούμπαλιν.Ξανανέβηκε από πάνω μου κα φιληθήκαμε και πάλι ενώ άρχισε και μια καλή ισπανική με τα βυζιά της. Σηκώθηκε να πάρει προφυλακτικό να μου φορέσει , είχε στηθεί στα τέσσερα στο πλάι μου και απολάμβανα την θέα της στον καθρέπτη καθώς μου ξαναέπερνε πίπα , σταμάτησε και πήγε να ξαπλώσει ,αλλά της είπα να μείνει όπως είναι . Σηκώθηκα όρθιος κα την πήρα έτσι πισωκολλητά στα τέσσερα με εμένα όρθιο και αυτήν να έχει πάρει πολύ καλή στάση τουρλώνοντας την κωλάρα της , η θέα απίστευτη , συνεχίσαμε λίγα λεπτά έτσι ένω αυτή με το χέρι της μία έπαιζε το μουνάκι της μια μου χάιδευε τα αρχίδια. Αλλαγή στάσης , στήθηκε πλαγιαστά στο κρεβάτι σηκώνοντας το ένα της πόδι ψηλά , την γάμησα σε αυτή την στάση μέχρι που τελείωσα. Στο δωμάτιο έκατσα πάνω από 15 λεπτά και πέρασα πολύ καλα , φυσικά και την προτείνω αν και οι ποιο πολύ την ξέρετε ήδη. Πολύ καλή συμμετοχή δεν βιάζεται και έχει και χιούμορ….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.020
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού