Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 00.35. Σήμερα στον οίκο δούλευαν δύο κοπέλες. Η Νάντια ξανθιά παχουλή με πίρσινγκ στη γλώσσα πολύ ωραίο γεμάτο κώλο και μικρό βυζί , μαζί της η Μαρίνα. Παλιά μου γνώριμη , την είχα τιμήσει πάμπολλες φορές με τελευταία φορά πριν τέσσερα χρόνια. Εποχές που δεν γνώριζα και δεν έγραφα σε πορνοσάιτ. Δούλευε Κολοκυνθούς 63 στο δεξιά ενώ την τελευταία φορά την είχα πάρει στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 22β. Την έχω πετύχει άλλες δύο φορές τους τελευταίους μήνες στις τσάρκες που κάνω αλλά δεν την τίμησα. Αρχικά σκέφτηκα να τις πάρω παρτούζα μίας και έδειχνε ταιριαστό ζευγάρι αλλά τελικά προτίμησα να την τιμήσω μόνη της. Η Μαρίνα είναι μία Βουλγάρα τώρα πρέπει να είναι γύρω στα 35 , μελαψή έχει τα μαλλιά της ξανθιά πλέον , κανονικό σώμα αν και έχει αποκτήσει κοιλίτσα και 2.5άρια βυζιά με αρκετά μεγάλες ρόγες. Χαρακτηριστικά είναι τα τατού που έχει. Ένα χαμηλά στη μέση τραιμπαλ με ένα τριαντάφυλλο να δεσπόζει καθώς επίσης άλλο ένα τριαντάφυλλο χαμηλά στο στομάχι. Πέρασα στο δωμάτιο που είναι το πρώτο δεξιά . Η καλτίλα διάχυτη από άκρη σε άκρη στο δωμάτιο. Σαν ο χρόνος να μην έχει περάσει καθόλου. Ίδιο ακριβώς όπως και πριν από 21 χρόνια που γάμησα σε αυτόν τον οίκο ,με χαρακτηριστικό τα γυάλινα πλακάκια , πάλι καλά που τα σεντόνια έμοιαζαν ποιο καινούργια χα χα χα. Αφού φρεσκαρίστηκα στον νιπτήρα την περίμενα όρθιος , όπως έκανα και παλιά , μπήκε στο δωμάτιο δεν της μίλησα καθόλου και “επιτέθηκα” κατευθείαν στις ρόγες της δαγκώνοντας και πιπιλόντας με μανία. Σε θυμάμαι εσένα, της ξέφυγε χαμηλόφωνα ανάμεσα σε μια κραυγούλα ηδονής και πόνου. Τα είπαμε λίγο. Της είπα ότι θέλω άκα πίπα και χύσιμο στα βυζιά της όπως έκανα και παλιά και η συμφωνία κλείστηκε στα ακόμα 10 ευρώ. Κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και την ανέβασα πάνω μου , δάγκωνα τα βυζιά της και γρήγορα γρήγορα αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα. Την σήκωσα και την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού , άρχισα να γλύφω το μουνάκι της καθώς και την κωλοτρυπίδα της για λίγο. Ξάπλωσα , άρχισε με την σειρά της μα μου δαγκώνει τις ρόγες μου και γρήγορα γρήγορα κατέβηκε προς τα κάτω , έκανε ένα γρήγορο πέρασμα από τα αρχίδια μου και μετά πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Η πίπα της καλή βαθιά και υγρή. Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση με αυτή από πάνω σε ανάποδο cowgirl. Ανεβοκατέβαινε πάνω στον καυλωμένο πούτσο μου με μαεστρία ενώ εγώ ήμουν αραχτός. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα. Καλή στάση σώματος και δυνατό πισωκολλητο , το δέχεται αδιαμαρτύρητα ενώ χούφτωνα τα βυζιά της. Η καύλα είχε χτυπήσει κόκκινο και την γύρισα ανάσκελα , ανέβηκα από πάνω της , έβγαλα το προφυλακτικό και άδειασα στην κυριολεξία στα βυζιά της μίας και ήταν η πρώτη κατάθεση της ημέρας , αυτή κλασσικά είχε βάλει τα χέρια της μπροστά στο πρόσωπο της ώστε να μην φάει καμιά αδέσποτη. Σαν να μην πέρασε μια μέρα με την Μαρίνα. Στο δωμάτιο κάθισα σχεδόν 15 λεπτά. Για μένα από εδώ και πέρα θα αποτελεί άλλη μια εναλλακτική μου , για εσάς θα έλεγα να την δοκιμάσετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.755
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού