Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο μικρη αποχη απο το στιβο των μπουρδελων ηθελα να κανω μια δυναμικη επιστροφη.Ετσι ξεκινησα το πρωι προς αναζητηση κορασιδας που θα με εκανε να ''χαλαρωσω''.Μπηκα σε διαφορα σπιτια αφου ξεκινησα απο φυλης.Μπηκα λοιπον και στο διδυμο 20 οπου η τσατσα μου παρουσιασε την γνωστη και αγαπημενη μας Αθηνα.Αφου ανταλλαξαμε τα χρονια πολλα δε μπορουσα να αφησω ετσι αυτο το γλυκο μωρακι.Εδωσα το 20αρικο και μπηκα στο δωματιο.

Εβγαλα τα ρουχα μου καθαρησα το εργαλειο μου στο νηπτηρα και περιμενα την Αθηνουλα.Μετα απο λιγο το μωρακι ηρθε στο δωματιο με χαμογελο.Για οσους δεν γνωριζουν την ΑΘηνα ειναι ξανθουλα με ομορφα ματια 2-2,5αρι στηθος.Με το που ηρθε διπλα μου αρχισαμε τα φιλακια και τα χαιδεματα!Η Αθηνα με ρωτησε πως θελω πιπα της ειπα με προφυλακτικο και ξεκινησε.Αρκετα καλη η πιπα της...εκανε περασμα απο τα αρχιδια.

Πρωτη σταση με αυτη απο πανω.Τον επαιρνε ολο μεσα και δεν ειχε κανενα προβλημα στο ρυθμο που ειχα δωσει καθως το μωρο αντεχει τις μεγαλες ταχυτητες.Στη συνεχεια την εστησα στα 4 οπου το στησιμο της ειναι αριστο χωρις να ''κλεβει''.Μειναμε σε αυτη τη σταστ 5-6 λεπτα και στη συνεχεια γυρισε απο μονη της σε ιεραποστολικο.Τελειο ανοιγμα και σε αυτη τη σταση...οπου μετα απο κανα 5λεπτο και ενω ανταλλαζαμε γλωσσοφιλα ηρθε το τελος.

Η Αθηνουλα ντυθηκε τα ειπαμε λιγο ανταλλαξαμε κανα-δυο γλωσσοφιλα ακομα και αποχωρησε.

Αριστη καταθεση για τα γουστα μου μετα απο κανα 2 μηνο αποχης απο τα μπουρδελα.Η Αθηνα ειναι μια καλη επιλογη καθως τιμαει το 20αρικο οχι σαν κατι αλλες πουτανορουμανες που νομιζουν οτι μας κοροιδευουν.

Ευχομαι μαγκες σε ολους καλα γαμησια...ελπιζω να βοηθεισα με τη κριτικη μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
nasouliskk
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού