Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ξεράθηκα στον ύπνο,και αφού ξύπνησα απο τον λήθαργο πήρα πρωινό κάπου έξω , και έσυρα το σαρκίο μου να ευφοριστεί
στο περιθωριακό & απρόσωπο μετάξι.
χώθηκα σ'αυτόν τον σταύλο , και αντίκρυσα δύο ώριμα θηλυκά σαρκία ένα ξανθό και ένα μελαγχροινό , μετρίων μαστών , που είχαν μια ιδιάζουσα ζωντάνια μέσα τους που με κέντρισε να τους προτείνω μια ομαδική περίπτυξη στην οποία ανταποκρίθηκαν με χαρά.
με οδήγησαν στο "πολυτελές" δωμάτιο , πλήρωσα 2 ρόζ χαρτάκια και περίμενα υπτίως στο κρεβάτι με αδημονία την επερχόμενη κατάσταση.
οι γυναίκες μπήκαν ορεξάτες μέσα , και μου όρμησαν σαν λυσσασμένες ύαινες και με στρίμωξαν στη μέση , όταν πήρα λίγο τα πάνω αντεπιτέθηκα φιλώντας τον λαιμό της ξανθιάς και δακτυλοσκοπώντας το τριχωτό αιδοίο της μελαγχροινής,
η ξανθιά άρχισε να με φιλάει ενώ η μελαγχροινή όρμησε στο πέος μου με μανία
στην επόμενη φάση η μελαγχροινή επιτέθηκε στο λαιμό μου και παλινδρομώντας το πέος μου με το χέρι της και γώ στον κόλπο της , ενώ έλειχα τους μαστούς της ξανθιάς που με παρότρυνε να συνεχίσω με μεγαλύτερη ένταση και στο στήθος και σ'όλο της το σώμα.
ανταλλάξαμε ένα τριπλό γλωσσόφιλο και μετά η μελαγχροινή έλειχε τους μαστούς της ξανθιάς και γώ τους δικούς της , γενικότερα οι περιπτύξεις εκτυλίχθηκαν σ'όλους τους πιθανούς συνδυασμούς , μεταξύ των τριών σωμάτων.
μέχρι που η μία είπε στην άλλη : " μωρή περισσότερο με φιλάς εσύ , παρά το παιδί"
"ε αφού είσαι καύλα" απαντάει η άλλη !
μετά η ξανθιά με καβάλησε και άρχισε να συσπάται πάνω μου με λαγνεία ενώ η μελαγχροινή πότε ελειχε εμένα πότε την άλλη...
...είχα ερεθιστεί πάρα πολύ και το τέλος ήταν αναπόφευκτο , ενώ οι περιπτύξεις συνεχίζονταν και μετά το τέλος...
ήταν πολύ όμορφη φάση , και ο αποχαιρετισμός επήλθε όμορφα απο αμφότερες τις γυναίκες
με μια συμβουλή για να συνεχίσω απτόητος την carpe diem πορνηδονιστική μου δραστηριότητα , γιατί όλα τα άλλα είναι βάσανο και δεν έχουμε χρόνο για βάσανα μιας και
"δεύτερη ζωή δεν έχει" που λέει το τραγούδι!
άναψα ένα τσιγάρο στην υγειά τους και εξαφανίστηκα στα ομονοιακά στενά με ένα μειδίαμα στα χείλη, έχοντας αποδράσει εκ νέου απο την δέσμευση και έχοντας κλέψει λίγη απόλαυση!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαρίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού