Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή του Πάσχα στις 17.05. Μετά απο αποχή σχεδόν δέκα ημερών , καθώς και πολύ μάσα στο μεσημεριανό οικογενειακό τραπέζι η πρώτη μου κατάθεση επιβαλλόταν να είναι σε μιλφ , ώστε να μην χρειαστεί να κάνω πολλά πράγματα στο δωμάτιο. Σήμερα στον οίκο δούλευε η Αλεξία , πρώτη φορά την πετυχαίνω στον οίκο αλλά μόνο καινούργια δεν είναι , παλιά καραβάνα χρόνια στο κουρμπέτι με πέρασμα και από λαδομάγαζα. Πρόκειται για μια ξανθιά πανύψηλη(είναι ίσως πάνω απο 1.85 όπως συμπέρανα, μιας και στο τέλος όταν πλενόμασταν στον νιπτήρα και ήμασταν δίπλα δίπλα χωρίς παπούτσια ήταν τουλάχιστον ίσα με μένα που είμαι 1.85) μιλφογκίλφ με κανονικό σώμα και 2+άρια βυζιά. Ήρθε στο δωμάτιο και μου λέει τελικά γύρισες(είχα πάει και στο δίπλα καθώς και στο Ιωαννίνων να δω τι έπαιζε και ξαναγύρισα). Αφού ανταλλάξαμε ευχές λόγω της ημέρας ξεκινήσαμε . Αρχικά ανέβηκε απο πάνω μου και έφερε τα βυζιά της στο πρόσωπο μου και τα κουνούσε , ρουφούσα και ψιλοδάγκωνα τις ρόγες της . Με φίλησε λίγο στον λαιμό και στο στήθος και κατέβηκε κατευθείαν κάτω χαμηλά. Με σκούπισε με μωρομάντηλο και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της. Αρχικά η πίπα της ήταν πολύ καλή , ξεκίνησε παίζοντας το κεφαλάκι του πούτσου μου με την γλώσσα της , συνέχισε κορμό και αρχίδια και ύστερα τον έβαζε βαθιά μέσα στο στόμα της. Αυτό συνεχίστηκε για κάνα 2λέπτο , όμως μετά έχοντας το πάνω μέρος του πουτσοκέφάλου μου στο στόμα της με το χέρι της έπαιζε τον πούτσο μου σε πολύ γρήγορο ρυθμό με σκοπό να με τελειώσει... Της είπα να μου φορέσει προφυλακτικό , λόγω του ότι είναι τεράστια την έστησα στα τέσσερα όπου πήρε καλή στάση , μπήκα μέσα της και την γαμούσα πισωκολλητα με αυτή να βγάζει κραυγούλες και να ξεφυσάει , μείναμε σε αυτή την στάση κάνα τετράλεπτο και της είπα να γυρίσει , έβγαλα το προφυλακτικό , αυτή ξαπλωμένη πλαγιαστά και εγώ στα γόνατα δίπλα στο κεφάλι της , ρούφαγε τον πούτσο μου και εγώ έπαιζα με το μουνί της και τα παχιά μουνόχειλα της , το τέλος ήρθε στο στόμα της , όπου συνέχισε να με ρουφάει αρκετή ώρα αφού είχα τελειώσει. Σηκώθηκε τα έφτυσε στον νιπτήρα μου ευχήθηκε πάλι για το Πάσχα και είπε ότι με ξαναπεριμένει αλλά δεν ξέρει ποίες μέρες θα δουλεύει. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο. Μια συνεύρεση που ούτε με ενθουσίασε αλλά ούτε με χάλασε. Ισα ίσα να φύγουν τα χοντρά και να πάμε για άλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.160
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 tremor, pistolpit, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Απριλίου, 2014
17.05,υποκλίνομαι στην ακρίβεια της ώρας και στην φάση ότι εκείνη την ώρα απ'ότι θυμάμαι είχε έναν γαμημένο ήλιο και μια σιχαμερή ζέστηΘυμόςΘυμός
23 Απριλίου, 2014
ΝεοΣμυρνιωτη φιλε "τον εβαζε βαθια μεσα στο στoμα" εννοεις deepthroat? ανοιξες λαρυγγακι τυπε? να τιμησω αν ειναι...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2