Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 10 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...η υποχρέωση και συνήθεια με ανάγκασαν να επιστρατεύσω όλη μου την υποκρισία
για να αντέξω το δυσφορικό μικροαστικό περιβάλλον που συνδυάζεται μ'αυτήν την
ενοχλητική θρησκεία. απεμπλάκηκα το ταχύτερο δυνατόν και ένιωσα πιο όμορφα κοιτάζοντας τα διαθέσιμα θηλυκά σαρκία να επιδεικνύουν τις διεγερτικές καμπυλότητές τους.
κατευθύνθηκα σ'έναν απομονωμένο οίκο , και διάλεξα μια υπερώριμη λεπτή γυναίκα, ξανθιά
με λάκ στο μαλλί ,και πολύ πλαδαρή επιδερμίδα.
η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση λένε , και αυτή για να καλύψει το σώμα της απο τις δικές μου επιθέσεις λαγνείας , άρχισε να λείχει παντού , τράχηλο , στήθος , μηροβουβωνικές χώρες ,
με μένα απλά να διαπιστώνω απτικά την πλαδαρότητα της επιδερμίδας της.
μου φόρεσε το λιπαρό λάστιχο και άρχισε να το παρατρίβει με το στόμα της.
ανέβηκε πάνω στον φαλό μου και άρχισε να συσπά την πυελό της πάνω στην ακίνητη δικιά μου , μέχρι που κουράστηκε και μου πρότεινε να αλλάξουμε στάσεις.
πρίν αναλάβω τον ενεργητικό συνουσιακό μου ρόλο, έκανα μια σύντομη στάση απο το αιδοίο της λείχοντας την κλειτορίδα και τό άνω αιδοιικό ήμισυ, μέχρι που αγκίστρωσα τον φαλό μου στον κόλπο της.
ήταν πολύ χαλαρός κόλπος δεν ένιωθα τριβή και κείνη μου έσφιγκε τους ώμους και τον μείζονα θωρακικό για να μου προσδώσει διέγερση.
σκέφτηκα ότι η πισωκολλητή στάση θα προσφέρει περισσότερη τριβή, αλλά εις μάτην ίδρωσα να την σπρώχνω εκ των όπισθεν αλλά η τριβή ήταν ανεπαρκής.
η τέταρτη στάση ήταν χειροκίνητη , με τους κορμούς μας όρθιους και την γυναίκα να με ερεθίζει με το χέρι ενώ εγώ να δακτυλοσκοπώ τον κόλπο της , μέχρι που ο οργαστικός ουδός
προσεγγίστηκε και το υγρό χύθηκε στο λάστιχο. της αναγνωρίζω πάντως το φιλότιμο.
πολύ σημαντικό πράγμα να απεμπλέκεσαι απο μια γυναίκα που το μόνο ενδιαφέρον σου για κείνη είναι να χρησιμοποιήσεις απλά το σαρκίο της για μια εκτόνωση, ειδικά αν αυτή η ανέξοδη εκτόνωση χρησιμοποιείται για να αποφορτίσει την δυσφορία ενός κοινωνικού περιοριστικού περιβάλλοντος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Masazonomaxos, Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2014
Σε νιώθω. Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1