Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Βραδυ τεταρτης και μετα απο λιγες βολτες μεταξι ανεβαινω προς βεργας με σκοπο να περασω με την σαμπρινα που ειχα δει εδω και καιρο σε γυρες και μου ειχε κινησει το ενδιαφερον δημιουργωντας μου προσδοκιες οτι θα αξιζε να δοκιμασω μαζι της.Ειχα διαβασει και καποιες κριτικες οποτε πηρα την αποφαση ανεβηκα τον οροφο στο βεργας3 εδωσα το20ευρω στον Ρωσο η ουκρανο(η ρωσοφωνο)τσατσο και περασα στο δωματιο ενω οπως μου ειπε αυτος θα περιμενεις κανα15λεπτο γιατι η κοπελα εχει δωματιο,ξηγημενος μπορω να πω παρ ολα αυτα η Σαμπρινα δεν αργησε μετα απο κανα 5με7 το πολυ λεπτα ηρθε μαλλον ξεπεταξε και τον προηγουμενο.Ερχεται λοιπον Η Σαμπρινα στο δωματιο εντελως τυπικη βαριεστημενη λιγομιλητη αφου δεν ξερει καλα ελληνικα καιμε αργες κινησεις καθεται στο κρεβατι αφου εβγαλε το σουτιεν και η πρωτη της κουβεντα ηταν πως θες με καποτα η χωρις εκει λεω αστα την φαγαμε μαλλον την φολα.Αφου της λεω με καποτα φυσικα χωρις ιχνος προκαταρκτικων μου περναει καποτα ξεκινωντας ενα τελειως ατεχνο και αγαρμπο τσιμπουκι με χερι εν τω μεταξυ ειχε παρει τετοια σταση που δεν μπορουσα να εχω προσβαση ουτε στο μουνακι ουτε στα βυζια,εδω να πω οτι το χειροτερο σημειο στο σωμα της Σαμπρινας ειναι το ανυπαρκτο στηθος της σαν αυγα τηγανητα και τελειως πλακα ειναι τοπθετημενη σε ιεραποστολικη σταση, παρολο που εχει σωμα αφρατο με πιασιματα αλλα και μπολικη κυταριτιδα που ειναι υπερβολικη για το νεαρο της ηλικιας της σε λιγα χρονια θα γινει σαν αφρος αφου ειχα φτιαχτει λιγο και με μετρια στυση την τοποθετω σε ιεραποστολικη σταση και κανω μια προσπαθεια εστω και με δυσκολια να τελειωσω μην παει χαμενο εντελως το20ευρω επισης ειχε βαλει αρκετο λιπαντικο οποτε δυσκολευομουν ακομα περισσοτερο σε καποια στιγμη βαζει το χερι της μπροστα στο μουνι της λες και την καρφωνα αφου ειχα μετρια στυση εκει πραγματικα τρελαθηκα της λεω παρε το χερι τελειωνω εκανε την κινεζα της το τραβαω με ηρεμο τροπο ενταξει δεν ειπε τιποτα αλλα εκανε καποιους μορφασμους δυσφοριας με τα χιλια ζορια τελειωσα βγηκα πηγα αμεσως στο νεροχυτη αφου πεταξα την καποτα επλυνα τον πουτσο και τα χερια μου και απο τα νευρα μου για την απαραδεκτη και αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα της Σαμπρινας δεν της ειπα ουτε γεια ειναι κατι που δεν συνηθιζω αλλα απογοητευτηκα απολυτα.Φυσικα και δεν προκειτε ποτε στο μελλον να ξαναδοκιμασω με την συγκεκριμενη κοπελα και βεβαια δεν την προτεινω τωρα αν βρεθηκε σε ασχημη μερα η δουλευει διπλοβαρδια και ηταν κουρασμενη θα το σεβομουν μονο αν ηταν πιο σωστη επαγγελματιας και φεροταν λιγο καλιτερα.Αλλη μια τυχαρπαστη τυχοδιωκτης που δουλευει με γνωμονα οτι αρπαξουμε τωρα.Αυτα ειχα να πω με συγχωρειτε αν μακρυγορησα πολυ και κουρασα ευχομαι καλη Ανασταση σε ολους και ακομα καλιτερες καταθεσεις στο μελλον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2014
Την εχω δοκιμασει κ εγω.... ομορφο προσωπο αλλα σωμα οπως το περιεγραψες... το κακο ειναι ομως το προγραμμα της κοιταει πιο πολυ να τα αρπαξει κ οχι να ευχαριστηθεις... δυστυχως γιατι μου εβγαζε αρκετη καυλα να την κανω στανταρακι ως παρουσια
11 Μαΐου, 2014
Κριμα που δεν διαβασα την κριτική σου φίλε
η Σαμπρίνα έιναι η απόλυτη ΞΕΠΕΤΑ.
κλεω το 20 ρικο που δεν το είπια σε μπιρες να το ευχαριστηθώ
M
moras123
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2