Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον εγω θα διαφωνησω με τους προηγουμενες κριτικες για την Χρυσα...η Χρυσα ειναι ρουμανα ειναι κοντη γυρω στο 1.60 ωραιο κορμακι με σαπια δοντια...προσωπο ασχημη για μενα...πηγαιντε να δειτε...απορω με αυτους που βαζουν τις κριτικες η δεν ειχατε ποτε ομορφη γκομενα διπλα σας η ειστε πολυ επιεικεις...δεν το εξηγω αλλιως...καθε μπαζο που ερχεται απο εξωτερικο και εχει ενα αδυνατο σωμα δε σημαινει οτι ειναι για πορνη στην Ελλαδα και να τις λεμε και μουναρες...γι αυτο μας στελνουν χαλια γκομενες διοτι τις ανεχομαστε και τις γαμαμε...
πηγαιντε να την δειτε ειναι στον πανω οροφο στο Βεργας...
Καθαριοτητα χωρου εβαλα 7 αν και ειναι καθαρο μπουρδελο με ντουζιερα αλλα οταν ανοιξα την πορτα για τον ντουζ ηρθε μια βρωμα απο υπονομο χαλια γι αυτο και το 7 ,η τσατσα πολυ καλη...
πηγαιντε να την δειτε και περιμενω σχολια στην κριτικη μου ευχαριστω...!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Χρύσα
parr
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
15
Πόντοι:
236
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2014
Τουλαχιστον υπερβολικος εισαι...
Καλυτερα πιασε γκομενα μια μουναρα, να μην σε χαλανε τα μπουρδελα.
Η γκομενα ειναι μια χαρα απο εμφανιση. Φατσα μετρια συμπαθητικη, αλλα καλυτερο σωμα δεν ξερω που θα βρεις. Γυμνασμενη, με απιστευτο κωλαρακι κ τσιτα η επιδερμιδα της.
Δεν βιαζεται, ειναι θερμη. Χαλια δηλαδη...
15 Απριλίου, 2014
Πάντως φίλε σάπια δόντια και άφιλτρο είναι πολύ επικίνδυνο. Χώρια τα γλωσσοφιλα που άκουσα.
15 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για τα δόντια της μίλησε ο Parr τα υπόλοιπα δε τα έθιξε.
15 Απριλίου, 2014
Προσωπο ασχημο... Μπαζο... Δεν εχετε παει με ωραια γυναικα... Μαλλον δεν μιλησε μονο για δοντια φιλε.
16 Απριλίου, 2014
..μια χαρα ειναι η κοπελα..και δουλευταρου..κι εσυ γιατι μπηκες??αφου εισαι τοσο γατονι,πως σε ξεγελασε ετσι ενα μπαζο?
17 Απριλίου, 2014
μπηκα γιατι ηταν του 7,απ οτι ειδατε την βαθμολογια μου....κατα καιρους εχω γαμησει και 9 σε ομορφια σε μπουρδελα και 9 στην κανονικη ζωη...οταν δεν εχεις 9αρια ομως μπαινεις στα 7αρια...αυτο δεν την κανει να ειναι ομορφη το οτι γαμαμε διαφορες πανω στην καυλα μας γιατι στη ζωη ισχυει...αν δεν μπαζωσεις δε χτισεις...
18 Απριλίου, 2014
Συμφωνω με τα περισσοτερα παιδια που τη λενε και πιασανε απο τα μουτρα εμμεσως τον parr αν μη τι αλλο ειναι τουλαχιστον δικαιοι και πρεπει να τους συγχαρω για αυτο. Το κοριτσι επειδη τυγχανει να το εχω επισκεφτει αρκετες φορες ειναι απλα αψογο με μια λεξη.Δε θα μιλησω για ομορφια γιατι ειναι κατι που ο καθενας το λαμβανει οπως θελει δηλ. υποκειμενικο για μενα βεβαια ειναι κουκλα αλλα η ουσια ειναι μια οτι τα χρηματα που βγαζει τα τιμαει και με το παραπανω ειναι προθυμη για το καθετι που θα ευχαριστηση εμας... τα ζωα που παμε να βγαλουμε τα εσωψυχα μας και ολο μας το αχτι πανω σε ενα κοριτσι.
Ας τη δουμε λοιπον σαν ανθρωπο και οχι σαν ενα κομματι κρεας...και ας της φερθουμε σαν σε ανθρωπο και τοτε σιγουρα ολοι θα φυγουν απο το δωματιο ευχαριστημενοι...Και μιλαω παντα απο πολλη προσωπικη πειρα χωρις κανενα παραπονο. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
15 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

σαν ανθρωπο τις βλέπουμε τις κοπελες, αλλα οι ανθρωποι δεν είναι από τσιμεντο είναι από κομματια κρεας. και στο συγκεκριμενο επαγγελμα δεν πουλανε ανθρωπια ή ανθρώπινες επαφες, το σωμα τους πουλανε, δηλαδή το κρεας, οποτε λογικο να τις βλέπουμε και ως ετσι.
αν τις πληρωναμε για ψυχολόγους θα πηγαιναμε σε ένα κωλομπαρο να συζητάμε 2 ωρες κερνοντας ποτακια. προφανως σε αυτην την δουλέια αυτό είναι κατι δευτερεύον.
πουλαει το κρεας της οποτε την βλεπουν ως κρεας, λογικο. αν πουλουσε βιβλια θα σχολιαζανε τα γραφομενα της. δεν εχω ιδεα για την κοπελα θεσσαλονικη μενω, αλλα σωστα σχολιαζεται αν εχει πχ σαπια δοντια ή αν σε καποιον φαινεται 7 και όχι 9.
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8