Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 95 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...είχα κατάθλιψη , τίποτα δεν με ευχαριστούσε , και απλά έσυρα το κουφάρι μου στην
πιάτσα των αποσυντιθέμενων πρεζακίων για να πάρω και γώ τη δόση ευφορίας μου.
η οσμή της αποσύνθεσης ήταν έκδηλη παντού, και τα μελαμψά πιθηκοειδή έτριβαν τα πέη τους στα νεαρά λευκά εκδιδόμενα θήλεα.
αντίκρυσα δύο μελαγχροινά θήλεα των οποίων τα φαινοτυπικά χαρ/κά ήταν τα εξής:
α: χοντρούλα νεαρότερη με πληθωρικούς μαστούς ,κοντό μαλλί , με ένα ριχτό σάλι και ένα τζίν μίνι που δημιουργούσε ένα καυλερό σύνολο
β:με πιασιματάκια , ηλικιακά μεγαλύτερη , με μικρότερους μαστούς και με μακρύτερη κόμη.
κάθησα στη μια μεριά του κρεβατιού , και τα καυλωμένα θήλεα εισήλθαν με άγριες διαθέσεις στο δωμάτιο.
με διέταξαν να βγάλω το βρακί μου ενώ εκείνες ήταν ακόμα ντυμένες
και με αιφνιδίασαν ορμώντας πάνω μου , έβγαζαν σταδιακά τα ρούχα τους και
μετατοπίστηκα στη μέση για να χωράμε και τα 3σαρκία στο ετοιμόρροπο κρεβάτι.
οι λυσσασμένες επικεντρώθηκαν στην ανόρθωση του πέους μου , και η μία έγλυφε το εντέριο και η άλλη το όσχεο, με μένα να κοιτάω το ταβάνι ανακουφισμένος απο την απρόσμενη έκκριση ευφοριστικής ντοπαμίνης.
προσπαθούσα να θωπεύσω και να γευτώ ότι μου άφηναν προσβάσιμο οι πεολάγνες υαινες
αλλά είχα παθητικό ρόλο , αυτές ήταν στην επίθεση σε ποσοστό 95-5 και με εγκλώβισαν στα καρέ μου.
όταν οι συνθήκες ήταν συνουσιοεπαρκείς ,
η "β" στήθηκε στην κυνική στάση έχωσε το πεοεντέριο μέσα της και εγώ μένοντας στάσιμος άρχισε να συσπά ουρλιάζόντας ,τη λεκάνη της , ουσιαστικά αυνανίζοντας το πέος μου με τον κόλπο της , στη συνέχεια στερέωσε αυτή τη λεκάνη και άρχισα να συσπώ τη δικιά μου παίρνωντας πιο ενεργητικό ρόλο , ενώ ανταλλάσαμε γλωσσολειχίες και μαστολειχίες με την "α".
έβγαλα το λάστιχο , και η "β" έβαλε στο στόμα της το πέος μου για να ανακτήσει ένα μικρό έλλειμα αιμάτωσης και όταν ήταν εκ'νέου οι συνθήκες συνουσιοεπαρκείς , ανέβασα την "α" απο πάνω μου , η οποία συσπώταν σα να είχε επιληπτικούς σπασμούς, η τετανία ή κάτι τέτοιο , και εγώ κράταγα τα κιγκληδώματα για να μην με παρασύρει με την ορμή της.
έχυσα και λύθηκε το μαρτύριό μου με αυτές τις λυσσασμένες για σπέρμα ύαινες, οι οποίες αφού κατάφεραν να μου αποσπάσουν λίγο υγρό εξαφανίστηκαν χωρίς να απαιτήσουν οποιαδήποτε ενέργεια απο μέρους , μόνο μου είπαν " αν ξανακαυλώσεις έλα σε περιμένουμε"
τι άλλο να ζητήσει κανείς με 15ευρώ;
άμεση πρόσβαση σε έναν καλό παρτουζιακό οργασμό , και ανώδυνη απεμπλοκή απόλαυσης της μετοργαστικής ελευθερίας ... πίνοντας έναν freddo στην υγειά τους!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Νικόλ
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού