Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Υστερα από το ξεφόρτωμα που εγινε στη Βεργας ανεβήκαμε Φυλης για το κυριως πιατο.Γυρισαμε όλα τα τσαρδια να δουμε τι παιζει αλλα εγω ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου την Αννα την γνωστη ξανθια Μολδαβεζα που τωρα τελευταια παιζει σε αυτό το μαγαζι.Την Αννα την ξερω χρονια και την εχω παρει αρκετες φορες αλλα η τελευταια φορα πρεπει να ηταν 2 χρονια πριν.Πολλες φορες εμπαινα την εβλεπα στα διαφορα μαγαζια που την πετυχαινα συνηθως με θυμοταν και μιλάγαμε αλλα για καποιον λογο δεν εμπαινα.Σημερα όμως ηταν η τιμητικη της και όχι μονο δεν το μετανιωσα αλλα μπορω να πω ότι ηταν η καλυτερη συνευρεση μαζι της μακραν.Λοιπον η Αννα για οσους δεν την ξερουν είναι ξανθια,γαλανοματα,με πολύ ωραιο κορμι,1.5 φυσικο βυζι,ωραιο κωλι με τατου πανω απ τη χωριστρα και ωραιο μαγκικο στυλακι.Δινω το μπλε και μπαινω στο πολύ καλο δωματιο του οικου αυτου.Μικρο αλλα πολύ καλο,καθαρο και με όλα τα απαραίτητα.Σκαει και η καβλα μετα από λιγο τα λεμε λιγάκι και ξεκινησαν τα προκατ στα ορθια.Στη συνεχεια στο κρεβατι καραμελωμα στα μπαλακια ,γλυψιμο σε ρωγες κοιλια,λαιμο φιλια στο στομα και δε συμαζευεται.Κατοπιν βαζει καποτα με το στομα και αρχιζει ωραιο τσιμπουκι με χτυπήματα στη γλωσσα ποτε βαθυ ποτε αργο ποτε παλι καραμελωμα κλπ.Πρωτη σταση ιεραποστολικα στην αρχη σε gfe ρυθμο με φιλια,χαμουρεμα και τα ρεστα και στη συνεχεια πιο Χαρντ με σηκωμα ποδιων στους ωμους κλπ.Μετα με δικη της παροτρυνση ανεβαινει από πανω οπου αρχισε να ιπευει με μαεστρια το εργαλειο σε διαφορες εναλλαγες ρυθμου.Τριτη σταση τα τέσσερα αρχικα πισωκολλητα γονατιστα και στη συνεχεια μπρουμητα.Επομενη παλι ιεραποστολος αλλα τελος δεν ερχοταν.Ετσι μετα από λιγο αρχισε παλι να με πιπωνει και στη συνεχεια αρχισα να πιρφοριζω και αυτή να μου γλειφει τα μπαλακια.Ε με τα πολλα καποια στιγμη ηρθε το τελος.Συνολικα κανα 20λεπτο στο δωματιο και νομιζω αυτό ηταν το καλυτερο γαμησι μου με την Αννα στις εως τωρα συνευρέσεις μας.Σιγουρα από δω και περα θα πηγαινω πιο συχνα Κατσικογάμης .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού