Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδυ Σαββατου ο καιρος καλος ότι πρεπει για βολτιτσα στα αγαπημενα μας στεκια του αγοραιου ερωτος.Ετσι πηρα το σιδερενιο μου αλογο και κατεβηκα παρεα με συναγωνιστη Λιοσιων,Φυλης και περιξ.Η πρωτη καταθεση για να φυγουν τα πρωτοφλοκια εγινε εδώ στον οροφο του Βεργας 3.Ο συμπαθείς τσατσος μας παρουσιασε την Γιαννα.Ειναι η Γιαννα που καποτε ειχε παιξει Φωκαιας 27 ισογειο, βεβαια τωρα είναι αλλαγμενη προς το καλυτερο τοσο στο σωμα οσο και στο προσωπο.Ειναι μετριου αναστηματος ,μελαχρινη,μετρια φατσα και σχεδόν ανυπαρκτο στηθος.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο-τελειωτικο στο σαλονι ετσι εδωσα το μπλε για να περασω στο δωματιο καθως ο σκοπος μου ηταν το άδειασμα με σκοπο να ανεβω μετα Φυλης να δωσω την τελικη μαχη Κατσικογάμης .Η κοπελα ηρθε στο δωματιο μετα από κανα 3λεπτο.Την υποδεχτηκα στα ορθια και εκει αρχισαμε λιγο μπαλαμουτακι μου εγλειψε λιγο τις ρωγες κλπ.Μετα ξαπλωσα και αρχισε καραμελωμα στα @@δια και όταν η ανορθωση ηταν γεγονος αυτή καταβροχθησε τον πουτσο μου ακα χωρις καν να ρωτησει η να με σκουπισει με καποιο μαντηλακι.Δεν χαλαστηκα βεβαια καθως και μενα ο σκοπος μου ηταν αυτος δηλαδή να ξεφορτωσω στο στομα της.Οπως και εγινε μετα από μικρη διαρκειας πιπα της τα εδωσα στο στομα και αφου ουσιαστικα τον γυαλισε σηκωθηκε τα εφτυσε στο νιπτηρα με χαιρετησε και ελαβε τελος η τελετη ξεφορτώματος.

Εγω την Γιαννα την ειχα ξαναπαρει παλια στο Φωκαιας.Εκει ηταν αρκετα καλη και στην πιπα και στο σεξ.Εχω την εντυπωση ότι και τωρα το ιδιο καλη είναι παροτι δεν την δοκιμασα στο σεξ αλλα μονο στο στοματικο, η ολη συμπεριφορα της μου φανηκε καλη όπως παλια.Πιστευω ότι αξιζει μια δοκιμη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού