Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από δική της παρότρυνση, την προηγούμενη φορά που συναντηθήκαμε, πήγα πρωί-πρωί, για να αποφύγω τον πολύ κόσμο. Το ίδρυμα είχε σβηστό το φως όμως, πράγμα που με έβαλε σε σκέψεις. Ανέβηκα παρ'όλα αυτά στον πρώτο όροφο και χτύπησα το κουδουνέτο. Η υπηρεσία άνοιξε την πόρτα και τι να δω ο πελάτης;;;Το σαλόνι τίγκα στους μεσήλικες και τα δωμάτια (τρία) όλα γεμάτα. "Η Μόνικα είναι" μου λέει η τσα2 με τα σπαστά Ελληνικά της αλλά θα πρέπει να περιμένετε. Προσφέρθηκε ευγενικά να με κεράσει καφέ Ελληνικό όπως είχε ήδη κάνει σε κάποιον άλλον συναγωνιστή που απολάμβανε το καφεδάκι του στο σαλονέτο με τη ντισκομπάλα και τα Χριστουγεννιάτικα φωτάκια να αναβοσβήνουν περιμετρικά της πόρτας ενός εκ των δωματίων. Η πόρτα της Σουλτανικής σουϊτας (χαρακτηρισμός δωματίου)άνοιξε και εμφανίστηκε η Μόνικα επάνω στα τακούνια. Μας χαιρέτησε ευγενικά ρωτώντας "τι κάνεις;;" (μάλλον ήμασταν όλοι γνωστές προς αυτήν φάτσες" και περπατώντας χωρίς σαλονάρισμα, μπήκε στα ενδότερα. Η κυρία της υποδοχής προσπαθούσε να βάλει σε τάξη ποιος έχει σειρά όταν αδειάσει δωμάτιο και εγώ προσπαθούσα να ακούσω αν τρέχει το ντους της κοπέλας ανάμεσα στις δύο συνευρέσεις , κάτι όμως που δεν άκουσα , όπως είχε γίνει παλιότερα. Πιθανόν ξηγήθηκε μωρομάντηλο. Η κοπέλα,ξέχασα να πω, πως είναι μια πολύ αξιόλογη milf κανονικών κιλών με σκούρο μαλλί ,ενισχυμένο βυζί (πολύ καλή δουλειά) και γενικά πολύ καλή σωματοδομή, έχω ξαναγράψει πως για τα γούστα μου, θα ήθελα λίγο μεγαλύτερο κώλο. Δεν είμαι καλός στις περιγραφές όμως γι αυτό ας περάσουμε στον εξαιρετικό Κύριο που χτύπαγε επίμονα το τηλέφωνό του ( η γυναίκα του ίσως, κάποιος συνεργάτης;;;) έφυγε ζητώντας συγγνώμη από την τσα2 και μου παραχώρησε τη θέση του. Μόλις άδειασε δωμάτιο ,η υπηρεσία μπήκε με δυο σφουγγαρίστρες και ψιλοκαθάρισε, έκανε έλεγχο, τέντωσε τα σεντόνια και άφησε νερό να τρέξει στο νιπτήρα. Μπήκα στο δωμάτιο που διέθετε νιπτήρα με σκαλοπατάκι για να φτάνουν οι κοντοί να πλύνουν τη τσουτσού τους και χαρτί υγείας, TV με ντοκυμαντέρ, το κλασικό πλεον baby oil και μια πολυθρόνα ,στην οποία στρογγυλοκάθισα και θαύμαζα την τεράστια μπάκα μου, στον απέναντι καθρέφτη. Τεράστια αναμονή και το κουδούνι να χτυπάει ασταμάτητα. Μετά από αρκετή ομολογουμένως ώρα (δεν είναι κακό αυτό) μπήκε μέσα το θυληκό και μου είπε: ¨Κάτσε όπως είσαι και γονάτισε μπροστά μου ψευτογλύφοντας τα γόνατά μου και φτάνοντας μέχρι το στήθος αλλά και το λαιμό. Μέσα μου, βλέποντας τόσο κόσμο, είχε αναπτυχθεί η υποψία της ξεπέτας αλλά ο τρόπος που με έγλειφε, έδειχνε έλλειψη βιασύνης. Εγώ καθιστός στη πολυθρόνα και αυτή να σπατουλάρει το κορμί μου δείχνοντάς μου την πίσω όψη της στον καθρέφτη. Σηκώθηκε έβγαλε το εσώρουχο που φορούσε (μονοκόμματο πάνω -κάτω) έβαλε λάδι στα βυζιά της και άρχισε να μου τα τρίβει στον πούτσο καταλήγωντας σε μια Ισπανική. Αρκετή ώρα ενώ ήμουν σε πλήρη στύση από το λάδι και μετά, μου πέρασε προφυλακτικό με το στόμα και συνέχισε με τσιμπούκι πολύ καλό και χωρίς χέρι. Βαθύ λαρύγγιασμα χωρίς πνιξίματα αλλά όχι όπως στις τσόντες. Δε με νοιάζει εξ άλλου το συγκεκριμένο. Έπειτα ήρθε και κάθισε επάνω μου με την πλάτη σε εμένα και με πήρε μέσα της. Άρχισε να ανεβοκατεβαίνει γρήγορα αλλά με τα χέρια μου να την κρατάω από τη λεκάνη της, μείωσα το ρυθμό της. Όλα αυτά τα παρακολουθούσα και στον καθρέφτη γέρνωντάς την λίγο. Όταν ήρθε η ώρα μου την πήγα στο κρεββάτι και στην κυριολεξία την πλάκωσα στο ιεραποστολικό με τα πόδια της ψηλά αλλά ανεβάζοντας πολύ το ρυθμό μου της τα άφησα κάτω προσπαθώντας να της σφίξω τα κωλομάγουλα γαμώντας και χύνοντας λαχανιασμένος. Την ώρα της έκστασης τα στόματά μας ήρθαν σε επαφή, κάτι που δεν το επεδίωξα αλλά ούτε και το συνέχισα. Με άφησε να ξελαχανιάσω όπως ήμουν μέσα της και όταν αποτραβήχτηκα είχε και όρεξη για κουβεντούλα. Για τους λάτρεις του Social. Εγώ δεν είμαι πολύ φίλος και προτιμώ να την "κάνει", χωρίς να γίνομαι αγενής. Αυτή όμως μπράβο της. Ολύμπια ψυχραιμία με τρία δωμάτια γεμάτα και γεμάτο σαλόνι με τρεις όρθιους, έμεινε στο δωμάτιο περίπου 20άλεπτο και θα το γέμιζε αν δεν της έλεγα εγώ να φύγει. Το ρημάδι το κουδούνι δεν σταματούσε αλλά η τσα2 στο ύψος της.(αλήθεια ήταν ψηλή) ούτε βήχας (όπως μια άλλη παλιότερα)ούτε μουσική ούτε χτυπήματα στη πόρτα. Τελειώνοντας να πω πως έπρεπε τώρα να αντιμετωπίσω τα αδιάκριτα βλέμματα των συναγωνιστών που είχαν γεμίσει το σαλόνι. Σιγά ρε τύποι!!!Θα με ματιάξετε!!!Συνοψίζοντας θα πω, πως η τρίτη μου επαφή με τη Μόνικα ήταν και η καλύτερη συνολικά. Αν ξέχασα να πω κάτι στην κριτική, θα επανέλθω με σχόλια. Καλά να περνάμε!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.823
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Απριλίου, 2014
Ωραία περιγραφή +1
M
Mixanodigos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1