Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε σήμερα το μεσημέρι στις 12.50. Σήμερα δεν είχα όρεξη για βόλτες(θα κάνω το βράδυ Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)έτσι είπα να επισκεφτώ αυτόν τον οίκο για να περάσω
με το στανταράκι μου την Βαλέρια(έχω δέκα μέρες να την πάρω....). Η Βαλέρια απούσα. Δούλευαν δύο κοπέλες , η Σύλβια και η Μαρία . Την Μαρία δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί
ή αν την έχω δεί μπορεί μέ άλλο όνομα , σε αυτόν τον οίκο πάντως όχι. Πρόκειται για ένα μελαχρινό μιλφ γύρω στα 40 με καρέ μαλλί έως τους ώμους , κανονικό σώμα λεπτά πόδια
και απίθανες γεμάτες 3.5άρες φυσικές βυζάρες , οι οποίες διαγραφόντουσαν κάτω απο το άσπρο διχτυωτό που φορούσε και εν τέλει ήταν και ο λόγος που πέρασα. Πέρασα στο δωμάτιο
έκανα ένα φρεσκάρισμα και την περίμενα. Με το που ήρθε έκανα αμέσως φουλ επίθεση στις βυζάρες της.Αυτή με χάιδευε στον πούτσο. Της έβγαλα το διχτυωτό καθώς και το μαύρο
στρίνγκ που φορούσε. Έσκυψε μπροστά μου και μου άρχισε μια ισπανική βυζομαλακία όχι και τόσο καλή όμως. Μου είπε να ξαπλώσω , έτριβε τις βυζάρες της στο σώμα μου. Την γύρισα
σε στάση 69 και άρχισα να περιποιούμαι τόσο το μουνάκι της όσο και την κωλοτρυπίδα της. Αφού μου έγλυψε λίγο τα αρχίδια μου πέρασε το προφυλακτικό. Της είπα ότι θέλω χωρίς.
Το έβγαλε και άρχισε μια πίπα η οποία ήταν καλή μέν όχι όμως τίποτα το ιδιαίτερο. Μού είπε να βάλουμε το προφυλακτικό. Της είπα όχι το ίδιο .Της έδωσα ένα απο το πορτοφόλι μου.
Πέρασμα προφυλακτικού και με καβάλησε ανάποδα cowgirl. Μου έκλεισε τα πόδια και ανεβωκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου. Ηταν φανερό ύστερα από μερικά λεπτά ότι είχε κουραστεί
και μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση. Την έστησα στα τέσσερα. Αυτή πήρε ένα μαξιλάρι το έβαλε κάτω απο τις βυζάρες της και μου τούρλωσε τον κώλο της. Την γάμησα στα τέσσερα ενώ
τράβηξα το μαξιλάρι και χούφτωνα τις βυζάρες της. Όταν ένιωσα ότι θα τελείωνα , βγήκα και της είπα να γυρίσει , αφαίρεσα το προφυλακτικό ανέβηκα απο πάνω της. Έβαλα τον πούτσο μου
ανάμεσα στα βυζιά της όπου αυτή τα κρατούσε με τα χέρια της και άρχισα να τα γαμάω. Της είπα να μου τον γλύψει αλλά μου είπε ότι δεν κάνει τελειωτικό. Μετά από λίγο τελείωσα
στις βυζάρες της. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από δεκαπέντε λεπτά. Καθώς ντυνόμασταν προσπάθησα να βοηθήσω την μνήμη μου κάνοντας της ερωτήσεις για να θυμηθώ αν τελικά την ξέρω.
Απάντησε ότι έχει 3 μέρες που δουλεύει εδώ και ότι πριν δεν ήταν κάπου , ότι δουλεύει απογεύματα αλλά σήμερα ήρθε πρωί γιατί δεν ήρθε μία κοπέλα. Για τους μιλφάκιδες πιστεύω
ότι είναι καλή επιλογή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.996
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Απριλίου, 2014
H Μαρία σου είπε ένα μικρό ψεμματάκι ότι δεν εργάζεται κάπου αλλού. Εδώ και ένα μήνα περίπου την πετυχαίνω τα πρωινά και στο Διδύμου 16.Αυτά τα μαγαζιά είναι αλυσίδα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1