Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η Ρομίνα είναι μια όμορφη πιπίνα καλλίγραμμη, την είχα ξαναδεί και μου είχε μείνει η λυγερόκορμη εμφάνιση της στο μυαλό, αγνοώντας επιδεικτικά την γνώμη ενός φίλου που την είχε επισκεφθεί και θέλοντας να κάνω του κεφαλιού μου (του κάτω), πήγα στον οίκο, έδωσα τα 25 και πέρασα στα ενδότερα.

Η λέξη τραγωδία είναι πολύ μικρή για να χαρακτηρίσει την όλη συνεύρεση, τελείως αντιερωτική, κυνική και αγνοώντας τελείως το ρόλο που είχε κλιθεί να παίξει εξαργυρώνοντας το αντίτιμο που είχα πληρώσει, κάθισε μαζί μου ένα 10λεπτο, χάνοντας όλο το χρόνο της και χάνοντας και εγώ τον δικό μου, ενώ αν χειριζόταν σωστά το σώμα της σε ένα 5λεπτο θα είμαι ξεπετάξει και θα είχε προχωρήσει θριαμβευτικά στον επόμενο, ήταν όλο μη και μη, αποκάλυψε το στήθος της σηκώνοντας απλά το σουτιέν της προς τα πάνω κάτι που δεν κάνανε ούτε οι πουτάνες του 3λεπτου προ 20ετιας και βάλε, την πήδηξα με το ζόρι και τελείως μηχανικά, και μέσα από αντιξοότητες, την βαρέθηκα και αφού πέρασε το 10λεπτο την έστειλα στην τσατσά της, και αποχώρησα κι΄ εγώ, η πατάτα της 5ετιας ήτανε, έπιασα πάτο, ας πρόσεχα, έφτασα στο Ναδίρ, και από το Ναδίρ………

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρομίνα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού