Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Εβελίνα είναι από τα κορίτσια τα οποία δεν περνάνε απαρατήρητα στον ανδρικό πληθυσμό. Ξανθά μακριά μαλλιά, πράσινα μάτια, ωραίο πρόσωπο, ενισχυμένο 2άρι στήθος(πλέον), ωραίο κορμί και καλοσχηματισμένη περιφέρεια, στρογγυλή και σφιχτή και ωραία πόδια. Την είχα τιμήσει τον Ιούνιο πρώτη φορά, όταν έκανε τα πρώτα της βήματα τότε. Είχα περάσει πολύ καλά τότε, είχε φυσικό στήθος αλλά ήταν σαφώς πιο μαγκωμένη και πιο "σφιχτή" σε όλα....Έτσι μετά την επάνοδό της, θέλησα να έχω μια νέα συνάντηση μαζί της...

Βρέθηκα στο παρόν σπιτάκι νωρίς το πρωί της Δευτέρας και η υπηρεσία μου παρουσίασε την Εβελίνα. όμορφη όπως τη θυμόμουν, με ωραίο κορμί αλλά το γεγονός ότι μεγάλωσε το στήθος της, την κάνει πιο συμμετρική και πιο εντυπωσιακή. Πέρασμα στο δωμάτιο, το οποίο είναι λίγο πιο πάνω από το μέσο όρο και μικρή αναμονή. Είσοδος στο δωμάτιο της κορασίδας, με θυμήθηκε και αρχίσαμε μια κουβεντούλα στα Αγγλικά, μιας και τα Ελληνικά της ακόμα είναι φτωχά...Πολύ ευχάριστη και ήρεμη, τη βοήθησα να βγάλει τα εσώρουχά της και τα παπούτσια της, και ξεκινήσαμε αντικριστά καθισμένοι στο κρεβάτι να χαϊδευόμαστε και να φιλιόμαστε. Δεν αρνήθηκε φιλιά πεταχτά στο στόμα, ενώ το άρωμά της ήταν πολύ ωραίο. Ασχολήθηκα με το στήθος της, στο οποίο έχει γίνει καλή δουλειά και οι ρώγες της είναι κάγκελο...Σειρά για τη δική της περιποίηση, με φιλιά παντού, μέχρι να φτάσει στο πέος μου και αφού της είπα ότι θέλω "χωρίς", με καθάρισε με μωρομάντηλο και ξεκίνησε μια ικανοποιητική στοματική περιποίηση η οποία περιελάμβανε και μπόλικη ενασχόληση με τα @@...Το έκανε ήρεμα, αργά χωρίς άγχος κάτι που με χαλάρωσε και το ευχαριστήθηκα.

Πρώτη στάση στο σεξ με εκείνη από πάνω μου, σε αργούς ρυθμούς, με φιλιά εκατέρωθεν, γλειψίματα, να μη χορταίνω το στήθος της, ενώ με προέτρεψε να πιάσω τον κωλαράκο της και να την τραβάω προς το μέρος μου...Επόμενη στάση στα 4, με πολύ καλό στήσιμο εκ μέρους της, συνεχίσαμε στους ίδιους αργούς ρυθμούς με εκείνη να συμμετέχει με πνιχτούς αναστεναγμούς και να με κοιτάει από τον καθρέφτη. Γύρισμα σε ιεραποστολικό με πιο γρήγορους ρυθμούς και τα πόδια της ενωμένα μπροστά μου και στη συνέχεια πλάγια στον ώμο μου και εκείνη να μορφάζει πολύ ερεθιστικά και ανταλλάξαμε λίγα ακόμα φιλιά...Ξανά στα 4, για λίγο, μιας και είναι υπέροχη η θέα και μετά από λίγο τελείωσα με ικανοποίηση και χωρίς βιασύνη σε αυτή τη στάση...

Πολύ καλή η Εβελίνα για δεύτερη φορά, φουλ gfe, χωρίς βιασύνες, έκανε ό,τι χρειαζόταν για να φύγω ευχαριστημένος από το δωμάτιο και μπορώ να πω ότι πολλές "συνάδελφοί" της στα στούντιο θα έπρεπε να ντρέπονται...Αν βελτιώσει λίγο και το κομμάτι των Ελληνικών, τότε θα μιλάμε για ολοκληρωμένο πακέτο...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Απριλίου, 2014
ε οχι και ωραιο προσωπο ρε φιλε
D
denexwonoma
03 Απριλίου, 2014
στο πρόσωπο θα συμφωνήσω και εγώ..πάρα πολύ καλό σώμα αλλα πρόσωπο...όχι βέβαια ότι είναι και άσχημη
04 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εχει μια κολοτρυπιδα τυποι μου μελι....Γερο-μύστης
04 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τη δοκίμασες την κωλοτρυπίδα της, συναγωνιστή;
05 Απριλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όχι...δεν νομίζω να κάνει πρωκτικό....
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5