Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
βγήκα απο το πρώτο μπουρδέλο ψάχνοντας απεγνωσμένα κάτι καμπυλωτό που αν μη τι άλλο
αν ήταν κι'αυτό, παθητικό πτώμα, να έχω τα απτικά περιθώρια να αυτοερεθιστώ με τις καμπύλες του.
φεύ,
η πραγματικότητα πάντα βρίσκει τρόπους να μας αιφνιδιάζει
και στην προκειμένη περίπτωση ο αιφνιδιασμός πήρε το σώμα της Στέλλας , μιας χυμώδους ξανθιάς πληθωρικής κοπέλας με κάπως αλβανικά χαρ/κά προσώπου.
για να μπώ έπρεπε να περιμένω τον προηγούμενο συναγωνιστή να βγεί απο το δωμάτιο, οποίος την έκανε να σκούζει και να βογγάει απο το γαμήσι και τις ξυλιές που της έριχνε
και όπως αποδείχτηκε ήταν ένας άπλυτος άσχημος φαλακρός αλλοδαπός.
τέλοσπάντων η κοπέλα μπήκε στο δωμάτιο καυλωμένη , ανέβηκε πάνω στο κρεβάτι και γώ θώπευα τις ζαρτιέρες της.
δεν φορούσε κιλοτάκι και μου επιδείκνυε βασανιστικά και απομακρυσμένα το αιδοίο της.
σε κάποια φάση κάμπτει τις μηροκνημιαίες αρθρώσεις της και μου φέρνει το αιδοίο της στο πρόσωπό μου...
άρχισα να το λείχω και να το πιπιλίζω με μανία και κείνη πριν προλάβω να χορτάσω στρίβει και μου φέρνει την πρωκτική της οπή στο στόμα και επανέλαβα την διαδικασία και εκεί,
μου βάζει προφυλακτικό και σκύβει να ικανοποιήσει και εκείνη τα στοματοπεολαγνικά της ένστικτα , ενώ εγώ ήμουν απασχολημένος στο αιδοίο της.
μου ζήτησε άδεια να δαχτυλιάσει την πρωκτική μου οπή αλλά την απέτρεψα δίς.
στην συνέχεια μου πνίγει το πρόσωπο με τις δύο τεράστιες μαστικές της μάζες σε σημείο ασφυξίας και ανεβαίνει πάνω στο πέος μου και αρχίζει τα βαθιά καθίσματα.
άντεξα για καμμιά δεκαριά πιστονιές και απέκκρινα το υγρό για να γλιτώσω απο την μανία της,αλλά παρά το ότι είχα τελειώσει δεν έλεγε να βγάλει το πέος μου απ'το μουνί της!
το θέμα είναι ότι είναι καυλιάρα , νέα στο επάγγελμα και με αιφνιδίασε με το πάθος της'οπότε
έχω ανοιχτούς λογαριασμούς μαζί της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού